Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#prywatna #studbaza Jakie uczelnie kończyliście prywatnie? Było ciężko? Od października wracam na studia wyleciałem z uniwerka i chcę zrobić coś zaocznie dla papierka.. Dostałem prace w korpo, ale może się studia kiedyś przydadzą. Chciałbym coś w kierunku jakieś zarządzanie/marketing. Mile widziane uczelnie o których świat nie słyszał gdzie zamiast egzaminów są projekty w grupach :P
#studbaza #studia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a790d3447aecb9af4eeccb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
kozmin


@Alfiarz: Jak typek chce się prześlizgnąć przez studia bez większego wkładu, to niech lepiej tam nie idzie. Wyda kilkanaście/dziesiąt tysięcy i zostanie #!$%@? w połowie, bo ściana w postaci wymagającego pana procesora okaże się zaskoczeniem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Alfiarz: @AnonimoweMirkoWyznania: na koźminie czy łazarzu masz normalnie egzaminy na każdym kierunku, projekty czy jakieś case'y grupowe to tylko dodatkowa składowa do oceny - bez nauki nie przejdzie. Żeby zrobić studia a się nie narobić (i prawie nic z nich nie wynieść oprócz papierka) to w stolicy jakaś Vistula, WSB, WSM itd.