Wpis z mikrobloga

Najlepsze 3 zapachy na lato na codzień, które będą miały naprawdę dobrą projekcję, będą wyczuwalne dla innych na powietrzu i dla każdego będą przynajmniej OK. Mogą sobie być normickie, oklepane, niewyjątkowe itd. mam w to #!$%@?. To co używałem to mam wrażenie, że czuć tylko przy bliskim kontakcie. Lubię Dylan Blue, ale sam nawet nie czuję tego gówna po 15min na sobie, nie ważne ile strzałów. Wcześniej też miałem Eau Fraiche i Aqua di Gio, ale też bardzo średnio z projekcją.
#perfumy
  • 20
@dopeboiYSL: D&G Light Blue Intense
Afnan Turathi Blue

Chociaż raczej nie przebijają 8 godzin jeżeli chodzi o czucie na skórze.

Z droższych są perfumy w stylu Amouage Beach Hut czy Orto Paris Megamare, ale o ile pierwszego miałem okazję wypróbować i faktycznie jest mocny, o tyle drugi to ze słyszenia podobno mocny skurczybyk i trzyma cały dzień ;)
@si-senior: @dopeboiYSL: nie wiem jak Megamare, ale możliwe że podobnie jak Bergamask, który przy trzech strzałach projektuje wyraźnie przez cały dzień, natomiast przyskórnie nawet dwa dni i dwa prysznice później jeszcze czuć lekką poświatę, co może być wadą gdyby ktoś chciał użyć coś innego następnego dnia.
Panom od DHC się zaś coś pomyliło, bo tam projekcji w zasadzie po kwadransie nie ma wcale.
chciałem właśnie spróbować Dior eau sauvage cologne, ale na fragrantice projekcja przeciętna


@dopeboiYSL: imo dniówkę spokojnie wytrzymuje, nawet trochę dłużej. Spróbuj, dużo zależy od twojej skóry. Od siebie polecę different company sel dr vetiver(ale to bardziej na wiosnę) i sillage sacre. Nishane safron cologniese też jest spoko, i trwałość bdb.