Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus: Ale właściwie skąd przekonanie, że Bitcoin znowu poleci na nowe ath za X czasu? To, że parę razy tak się stało nie oznacza, że będzie tak znowu.
Wrzucasz tyle postów jak byś chciał kogoś przekonać żeby się ludzie ładowali bo jest nisko i na 100% urośnie tylko trzeba być cierpliwym xD. Tak samo błędne jest przekonanie, że na 100% spadnie.
Ale właściwie skąd przekonanie, że Bitcoin znowu poleci na nowe ath za X czasu? To, że parę razy tak się stało nie oznacza, że będzie tak znowu.


@sneznykockodan: Jezu, nic nigdy nie jest pewne. Wiesz na czym polega spekulacja i inwestowanie? Na dokonaniu takich zakładów z rynkiem, gdzie zysk z wygranych przewyższy straty z przegranych.
@sneznykockodan: jak była górka non stop pisałem noobom, że to nie jest czas na kupowanie i szukanie projektów (bo ten czas był w bessie). Takie texty "co myślicie o ETH albo ADA?" w maju 2021 to albo mówiłem że jesteś dzbanem albo nawet nie miałem siły tego komentować. Ostrzegałem że hossa się może skończyć szybciej niż się wydaje, ale nie #!$%@? zawsze to samo.

Ale właściwie skąd przekonanie?


Z doświadczenia. Na
@Corona_Beerus: Do wielce oburzonych: wolę kupić dołek i się pomylić, niż jak debil kupować górkę i póżniej patrzeć całą bessę jak hajs ucieka i płakać na tagu.


I właśnie o to chodzi, można się pomylić, ale kupowanie w dołku jest racjonalne. Typowy wykopek teraz ciśnie bekę, a później będzie kupował na FOMO i będzie się dziwił jak można zarabiać na krypto
@tomekwykopuje: Kiedyś gdzieś widziałem artykuł że krypto trajderzy będą największą grupą inwestorów odnoszących sukces w przyszłości. Bo jak niby ktoś ma się nauczyć radzić z bessą na rynkach tradycyjnych jak jej nie było od 14 lat, i każde spadki są ratowane dodrukiem. Tymczasem zmienność krypto rynku robi ci twardą skórę. Dostajesz baty, raz, dwa, trzeci raz i się w końcu uczysz jak zarabiać... A zarabia się na wzrostach (też swoją drogą
@Bonusr: Jest to czynnik, który swego czasu wywindował ceny do niebotycznych wielkości, i wymiótł towar ze sklepów - nawet mając kasę, nie szło go kupić. Niech ten Bitshit zdechnie razem z Putlerem!
@Corona_Beerus: beka z tego że chłopy #!$%@?ą oszczędności życia w zwykły hazard i dorabiają ideologię cyfrowego złota, które zawsze będzie rozsło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego krypto miało zrobić z ludzi milionerów TYLKO dlatego że je kupili, szczególnie dobrze było to widać w przypadku #luna

Opis sytuacji w skrócie, jak chcesz możemy podyskutować
beka z tego że chłopy #!$%@?ą oszczędności życia


@basalyk44: no straszna beka. Kupiłem sobie mieszkanie za 5 usd. Ale się wszyscy śmialiśmy xddd

Do tego krypto miało zrobić z ludzi milionerów TYLKO dlatego że je kupili


Do tego NIERUCHOMOŚCI robią z ludzi milionerów TYLKO dlatego że je kupili - takie #!$%@? to może być o wszystkim.

widać w przypadku #luna


o widzę że pan noob. A wspomnisz jeszcze o bitconnect???