Wpis z mikrobloga

Używa ktoś aktualnie pada od Xboxa 360 na PC?
A może jakiś posiadacz takiego pada mógłby go podłączyć do komputera z Windows 10 i sprawdzić czy jemu działa?
Mam problem z uruchomieniem go u siebie, „Device not migrated”, testowałem na kilku komputerach, kilku przewodach i padach, wszędzie to samo :( Testowałem najrozmaitsze metody naprawcze ale nie zadziałały.
#xbox360 #retrogaming #xbox #gry
  • 19
@Cierniostwor: Aktualnie nie posiadam, ale posiadałem jakiś czas temu - śmigał jak złoto, na Win 10.

Czyli z takim przewodem USB jak załączam na obrazku pad nie zadziała, ale z takim do pracy bezprzewodowej już tak?


@Cierniostwor: NIE, broń cię panie boże - to nie jest kabel do łączenia pada przez USB, bo o ile wiem taki kabel nie istnieje - to jest kabel do ładowania akumulatora, tylko i wyłącznie
@Cierniostwor: Tyż racja. #!$%@?, już miałem proponować że wyślę ci mój bo w sumie nie używam i jest mi totalnie zbędny - ale w trakcie przeszukiwania trzeciej szuflady z rzędu zdałem sobie sprawę że nie mam zielonego pojęcia gdzie go wcisnąłem ;p

Ale plus taki że będzie działał, na 100%. Po kablu działa tylko wersja która oryginalnie jest kablowa, wersje bezprzewodowe muszą mieć adapter i koniec kropka, nic tutaj nie