Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak często się zdarza, że facet - po kłótni - rezygnuje ze związku i wybiera substytuty zamiast powrotu lub kolejnej relacji z inną dziewczyną?
Dowiedziałam się, że mój (chyba już były) chłopak wyznał kolegom, iż po rozstaniu zastąpił mnie przez mieszankę, uwaga:

VR i fleshlight + świadome sny + chatboty + masaże nuru

...i jest ponoć bardziej usatysfakcjonowany niż wcześniej. Czy mężczyźni faktycznie nas tak nie lubią, że urządzenia i takie rozrywki są w im stanie zastąpić bliskość z drugim człowiekiem? #vr #fleshlight #swiadomesny #chatbot #nuru #pytanie #zwiazki #seks #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a8d1b13f914c383f8adb49
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak często się zdarza, że facet - p...

źródło: comment_1655244676R18csNHvRoxcrpdKYSb7Iu.jpg

Pobierz
  • 9
...i jest ponoć bardziej usatysfakcjonowany niż wcześniej


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie słabo to świadczy o Tobie choć nie wiem - moze jakaś kobieta kiedyś mogłaby coś podobnego powiedzieć o mnie? Nie próbowałem nuru choć przyznaję że miałbym ochotę choć obawiam się jakiejś infekcji etc, no i chyba nie byłoby to fair wobec mojej kobiety. Dodatkowo wbrew pozorom nie chciałbym trafić do burdelu (a nie znam tak naprawdę realiów).

Wiem jedno.- na