Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski dlaczego wy tak dużo pijecie alkoholu? Dużo łatwiej jest spotkać w sklepie młode karyny kupujące alkohol niż sebixów. Skąd taka moda? Ostatnio byłem w Kauflandzie widzę dwie młode dziewczyny 16/19 lat z sebixem. To on chyba kupował im alko, bo zapewne miały bardziej 16 niż 19 ale przez cały sklep to one jakże dumnie niosły raz jedna raz druga wielkiego STOCKA. Przecież to wstyd gdy młoda dziewczyna kupuje wódkę. Taka siara moim zdaniem. Kiedyś tego nie było.
#niebieskiepaski #pytanie
  • 92
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: Bo sa wyzwolone i nie maja dobrych wzorcow. Nigdy nie mialem dziewczyny, ktora by pila bedac w zwiazku ze mna, a mialem sporo. Albo nigdy nie pily, albo w malych ilosciach, ale jako ze ja nie pije, to przestawaly.
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: od kiedy przestałem w ogóle pić też zwracam na to większą uwagę ale to może kwestia właśnie tego, jak byłem jeszcze w liceum to z tego co pamiętam różowe tankowały równie mocno ¯\_(ツ)_/¯, a jestem niewiele starszy od Ciebie. Kwestia otoczenia.
  • Odpowiedz
  • 65
@NAIZDUP xD ja mam 34 i byłeś chyba całe życie trzymany pod kloszem. Nie raz dziewczyny kupowaly same alkohol, nie raz go piły i się upijaly.

Naprawdę, przejrzyj na oczy bo idealizujesz kobiety jakby byly innym gatunkiem xD
  • Odpowiedz
  • 29
@NAIZDUP no i to widać, że masz mały kontakt z dziewczynami.

Tak naprawde, to po co dawales argument o wieku, skoro masz 0 doswiqdczenie w kontaktach "miedzygatunkowych" xD

@Ranger wiecej to raczej nie, ale częściej to jest mozliwe
  • Odpowiedz
@Dariel: to chyba raczej świadczy o tobie że mas mały kontakt.
Ogólnie tu nie ma znaczenia kontakt, a biologia. Kobiety są bardziej skomplikowane od mężczyzn. Mają nawet inna skórę, bo mężczyzna jest tak zbudowany, że nawet gruby nie będzie miał cellulitu, a kobiety nawet te które nie są grube mają cellulit. I wiele wiele więcej
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: statystyka mówi do innego, jeśli chodzi o płeć.
Jeśli chodzi tylko o grupe 16 lat i mniej lat to faktycznie więcej jest dziewczyn. Dlaczego? Chyba oczywiste, ze zazwyczaj mlode dziewczyny szukaja starszych chlopakow, a w ich towarzystwie latwiej o alkohol. Rzadko spotyka sie 20letnie laski kolegujace sie z 16 latkami xD Czy kiedys było inaczej? Z opowieści rodziców i dziadków wnioskuje, że nie.
Tigermass - @NAIZDUP: statystyka mówi do innego, jeśli chodzi o płeć. 
Jeśli chodzi ...

źródło: comment_1655276879oDodpu19nBag06imOWIAci.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: 32 lvl here. Koleżanki nie kupowały, koleżankom ~16 to się kupowało ;) Za to koleżanki z rocznika zaczęły kupować browary/winiacze (leśne dzbany)/wódę jak się zaczęły 18tki. I oczywiście na imprezach osiemnastkowych laski były zawsze najbardziej naprute.
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: taka kultura, maksymalna zabawa i hedonizm bo tak śpiewa ulubiony kizo w teledysku w duecie z cycatą modelka która macha dupskiem do kamery. Tinder, tiktok instagram to portale gdzie wystarczy pokazac gębe i ma sie od razu kilka tyś wyświetleń a to łechta ego i uczy takie jednostki że są wyjątkowe. Potem masz juleczki swiecace dupami na socjalkach, #!$%@? pod klubem rzygające po krzakach na zmiane z nuceniem "#!$%@?, ja
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: Ja od jakiegoś czasu nie piję wcale i jak poznaję nowych facetów, to patrzą na mnie jak na kosmitkę, i dewotkę jakąś, bo HEHE piwko, i myślą, że będę im zabraniać picia w związku xD autentyk z wczoraj.

Nikomu nie będę niczego zabraniać, ale własne zdrowe szanuję, a wybór drugiej strony to jej sprawa - dopóki nie są to przesadne ilości „dla relaksu po robocie”, oczywiscie, bo gardzę takim sposobem
  • Odpowiedz