Wpis z mikrobloga

Nie wiem co się dzisiaj #!$%@?ło w moim Lidlu ale ludzi tyle, że wszystkie kasy otwarte. Do każdej po pięć osób albo więcej. Do samoobsługowych też kolejka na pół alejki z alkoholem. Miałem skorzystać z tej okazji na piwa, ale weź ten chlew ogarnij. Tu trochę tego stoi tam trochę innego. Nic nieopisane i patrz w tej aplikacji po kodach i porównuj. Jeszcze w tych alejkach dodatkowe palety, że ciężko się schylić do niższych półek i ludzie co chwile się kręcą. Stwierdziłem, że to #!$%@?ę i nie dam zarobić. Niech ogarną aplikację i zakładkę ''kod produktu'' i dodadzą wyszukiwarkę, zdjęcia produktów albo chociaż kolejność alfabetyczą bo teraz to #!$%@? jest i piwa na Ż są na początki i końcu listy, wszystko pomieszane.

#lidl #polska #chlewobsranygownem
JaktologinniepoprawnyWTF - Nie wiem co się dzisiaj #!$%@?ło w moim Lidlu ale ludzi ty...

źródło: comment_16553101558pPgRpXnhi8ZdCyakl15zJ.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaktologinniepoprawnyWTF: najlepsze, że kiedyś kody produktów w kuponie były posortowane i bardzo łatwo było znaleźć, a od jakiegoś czasu są wrzucone byle jak, więc jak chcesz sprawdzić, to będziesz stać i przewijać jak debil (°°
@Krupier: no właśnie nie wszystkie piwa butelkowe. Dzisiaj byłem w lidlu i byla kartka ze piwa które nie mają cen, nie biorą udzialu w promocji. Byl taki #!$%@? na sklepie bo wszystko #!$%@? albo whmieszane. W końcu się wkurzyłem i wziąłem dwa krafty. Ale przy kasie babka powiedziala ze nie ma tych piw w systemie i mi nie sprzeda. Z pół godziny zmarnowałem na przegladanie tych kodów w aplikacji.