Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie fejk konto i zrobiłem rajd po znajomych na facebooku.
Moi rówieśnicy to Janusze, rówieśniczki to Grażyny. I posty sami wiecie jakie. Humor #grazynacore, dzieciaki na zdjęciach, sentencje na kolorowych obrazkach, zbieranie na cele charytatywne, posty typu "kiedyś było lepi kurła", ta sama praca od 2015 albo i wcześniej...

Jak ktoś ma normalny profil to dzieciaki do 20 lat które mogłyby by być moimi. Pewnie to dla mnie bardziej naturalne bo z takimi tu siedzę na wykopie.
Ogólnie to tacy ludzie w wieku 35, 40 lat często mają mindset w którym poddali się w życiu i pogodzili ze swoim losem. A nie ma bardziej przygnębiającej i przerażającej rzeczy w życiu niż brak woli walki o jakąś zmianę... Już wolałbym być wyśmiewanym za naiwność i dziesiątą porażkę z kolei niż zostać takim szarym człowiekiem który nie ma w głowie kolejnego pomysłu jak zawojować świat i nie kieruje się pasją.
  • 20
@tos-1_buratino: co jest złego w tym że ktoś nie zmienia pracy? Zwłaszcza jeżeli chodzi o wydarzenia z ost paru lat.

Wolabys być wyśmiewany za naiwność. Ale ile razy byłeś ile razy coś próbowałeś.zrobic i nie wyszło? Łatwo Ci mówić jak czegoś nie doświadczasz

Po ilu razach byś się nauczył że nie wkłada się.reke w ogień bo parzy ?

Wiesz że ludzie sa różni i.maja różne poglądy? Czemu jesteś zły na kogoś
@GG99:

W jaki sposób Ty, różnisz się od nich?

Jako tako próbuję dbać o siebie aby nie zdziadział.

@Mucholep: @erni13:
Siedzenie w jednym miejscu przez lata do niczego nie prowadzi. Powiedział mi to starszy kolega który za długo siedział w naszej firmie i wziąłem sobie do serca jego radę. Źle na tym nie wychodzę, pracowałem w wielu miejscach w kraju i za granicą.
Jeśli zmieniasz miejsce jesteś siłą zmuszony