Wpis z mikrobloga

@Cyk_dwujeczka: IMHO 100 razy lepiej jak mi ktoś powie, że nie wie niż jak wciska mi kit jako 100% prawdę.

Do dzisiaj się leczę z kilku nauczycieli, którzy #!$%@? farmazony takie, że głowa mała (szczególnie baby od polaka zawsze musiały wiedzieć wszystko na temat historii, psychologii i relacji międzyludzkich XD) oraz kuzyna co jak miałem 15 lat to imponował, a teraz tylko cringe mnie bierze jak jego poglądy biorę czasem jako
  • Odpowiedz
@pawel_je
@Stah-Schek
@Cyk_dwujeczka a wiecie że to nie jest jedyne źródło wszechwiedzy tylko po to aby nakierować czy przypomnieć jak ktoś zna? I jest coś takiego jak inne strony choćby w yt gdzie są wrzucone opisy i dźwięki konkretnych gatunków, czy też internetowe encyklopedie roślin. Aby sprawdzić czy nazwa się zgadza czy szukać innych podobnych z wyglądu?

To lepiej nie znac się na niczym w ogóle I nie korzystać , niż samemu
  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze: ale nie ma najważniejszej rzeczy - klepania achivmentów i zbierania gatunków, właśnie wróciłem z Węgier i jakieś + 30 roślin i 2 owady oraz 1 grzyb
poza tym jest za free i nie ma reklam, a dodatkowo budujesz bazę danych z innymi
  • Odpowiedz