Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@curtis50: zrobiłbym sobie spacer gdańską, odwiedził dzielnice muzyczna z parkiem. Zastanowiłbym się nad biletem do filharmonii na wieczór. Piknik na wyspie młyńskiej, piwko na starym rynku. Obiad w restauracji Kuchnia na ulicy Jatki (stary rynek). Tramwaj nr 1 i do myśleńcinka odwiedzić: zoo, park linowy i najważniejsze ogród botaniczny. Można wypożyczyć jakieś rowery i pojeździć po Myślęcinku rowerami. Potem zobaczyć kanał bydgoski, muzeum kanału, muzeum mydła i historii brudu. Jeśli masz
  • Odpowiedz
zrobiłbym sobie spacer gdańską, odwiedził dzielnice muzyczna z parkiem. Zastanowiłbym się nad biletem do filharmonii na wieczór. Piknik na wyspie młyńskiej, piwko na starym rynku. Obiad w restauracji Kuchnia na ulicy Jatki (stary rynek). Tramwaj nr 1 i do myśleńcinka odwiedzić: zoo, park linowy i najważniejsze ogród botaniczny. Można wypożyczyć jakieś rowery i pojeździć po Myślęcinku rowerami. Potem zobaczyć kanał bydgoski, muzeum kanału, muzeum mydła i historii brudu. Jeśli masz czas i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@curtis50: e tam, przesadzają wszyscy tu :D byłem rok temu w Bydgoszczy i w Toruniu na dzień. Zawsze miałem gotowe wyznaczone trasy z punktami z przewodników z wykopu plus "Księgę zachwytów" Springera (nawet jeżeli były tam tylko 3 artykuły, poświęcone na te miasta). I były to super wycieczki, ale w tym roku planuję jeszcze jeden wypad do Bydgoszczy, może na weekend, tak mnie urzekło to miasto :) więc będzie fajnie, bierz
  • Odpowiedz