Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: Niby debil ale kasa samoobsługowa to powinien być dodatek a nie zmuszają wszystkich żeby z nich korzystać. W tym tygodniu byłem w lidlu a że operuję tylko gotówką to poprosiłem o otwarcie tradycyjnej kasy,pani powiedziała że man sam się skasować a ona odbierze pieniądze,po skasowaniu wszystkiego okazało się że muszę poczekać do tradycyjnej kasy bo jestem 3 w kolejce do płacenia¯\_(ツ)_/¯ i to jest normalne?
  • Odpowiedz
Idąc tym tokiem rozumowania i chowaniem się za argumentem "nowoczesności" , Klient niedługo w takim np. Lidlu będzie sobie sam bułki wypiekał, bo czemu nie? Tyle, że problem polega na tym, że zamiast rozmawiać sobie przez telefon czy załatwiać inne sprawy Klient szuka kalarepy na monitorze albo śliwek afrykańskich pomarańczowych i wzrokiem szuka kasjerki aby zatwierdziła mu alkohol. Mało tego, ktoś kto chce zapłacić gotówką musi czekać potulnie na kasjerkę, która bierze
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Skoro ciekawszymi rzeczami nazywasz wypisywanie gimnazjalnych haseł jak pierwotni ludzie na skałach typu "xD" to nie mam pytań. Goń na procesje w takim razie i rób ciekawsze rzeczy "wolny" człowieku zniewolony stroną ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@Kulek1981: Ale co jest żenadą? Że ktoś nie ma mentalności chłopa pańszczyźnianego i oczekuje wynagrodzenia/benefitu za pracę którą powinien wykonywać pracownik Lidla?
  • Odpowiedz
@Kulek1981: No i koles nie miał tej opcji, jak tez mam cały koszyk #!$%@? zakupami to tez mi się nie uśmiecha tego samemu kasować bo i tak trzeba to potem popakowac , samoobsługowe to powinno być narzędzie do rozładowania ruchu dla osób co maja kilka rzeczy tylko i elo, a nie całe kosze zakupów
  • Odpowiedz
@Kulek1981: Według mnie niewolnikiem jest ten kto nie oczekuje wynagrodzenia za pracę. Ale może mamy różne pojęcie niewoli. Wczoraj w Biedronce do kas samoobsługowych naliczyłem kolejkę 8 osób. W Tradycyjnej 2 osoby, ja byłem trzeci. Jak wychodziłem ze sklepu w kasach samoobsługowych czekano na Panią kasjerkę, która zaakceptuje kolejny krok do bycia niezależnym i szczęśliwym. Kolejka nie bardzo się ruszyła. Myślę jednak , że kasjer szybciej jest w stanie Cię obsłużyć
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Skoro ciekawszymi rzeczami nazywasz wypisywanie gimnazjalnych haseł jak pierwotni ludzie na skałach typu "xD" to nie mam pytań. Goń na procesje w takim razie i rób ciekawsze rzeczy "wolny" człowieku zniewolony stroną ze śmiesznymi obrazkami.


@morion: Uuu, ale mi pocisnaleś w internecie ( ͡º ͜ʖ͡º) Szkoda mi czasu na internetowe przepychanki z jakimś frustratem, co się #!$%@?, że używam "xD" na wykopie...
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Niby szkoda Ci czasu, niby masz ciekawsze rzeczy do zrobienia, a jednak odpisujesz cały czas i do tego nie na temat. A do czego mam się przyczepić skoro nie podałeś ani jednego argumentu, a zabierasz głos w dyskusji gdzie jedynie podajesz jakieś hasła nic nie znaczące typu "bajt" "xD" "usuń konto" "frustratem", "#!$%@?ł". Obniżasz jakość dyskusji i jak spojrzysz na całość to jedynie Ty z towarzystwa zachowujesz się jakby dresiarz
  • Odpowiedz
@morion: @PodniebnyMurzyn: po pierwsze kasy w Lidlu to jakiś #!$%@? żart, chodzi to chyba na windows xp, UI projektował ślepy debil po kursie internetowym bo dobre 20 sekund szukałem na ekranie dlaczego przycisk "zapłać" jest nieaktywny bo okienko "czy masz kartę Lidla" zlewa się z tłem i jest w #!$%@? małe. W biedrze jak mam 5 produktów skasowanie zajmuje mi mniej czasu niż tej nazistowskiej maszynie tortur włączenie wyszukiwarki.
Po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@morion: Koleś ma 100% racji. Lidl chamsko przerzuca obowiązki kasjerów na klientów. Nie ma kasjerów? Zatrudnić więcej/zapłacić lepiej. Jadę raz w tygodniu na duże zakupy do Lidla, koszyk mam #!$%@? po brzegi, a taka #!$%@? mówi ci o 8.30 w piątek, że masz iść do samoobsługowej. Wkładaj teraz te wszystkie produkty do #!$%@? STREFY PAKOWANIA, która ma może 1 m2, a tylko spróbuj coś włożyć z powrotem do koszyka bo już
  • Odpowiedz
@morion jeżeli bierzesz na powaznie i przyznajesz rację temu typowi z argumentem że powinni mu płacić za samoobsługę to masz zbędna literę 'i' w nicku ( ͡º ͜ʖ͡º) owszem, system kas samoobsługowych nie jest idealny, bramki w Lidlu to glupota, ale generalnie te kast są o niebo lepsze niż stanie w kolejce, po prostu trzeba myśleć i wiedzieć jak kasować produkty, albo ze przyjście tam z wózkiem
  • Odpowiedz