Wpis z mikrobloga

Jestem #!$%@? na maxa Mirki, bo odkryłem, że mam supermoc, która totalnie mi się nie przyda, nie rozumiem jej, nie mam z tego żadnego pożytku, nie umiem wykorzystać i nic na tym nie zarobię.

Z góry uprzedzam, że to nie jest żadna fikcja, jestem racjonalnym człowiekiem, który zdaje sobie sprawę z prawdopodobieństwa matematycznego i nie wymyśla bzdur.

Ta moc polega na tym, że jak nie widziałem kogoś w #!$%@? czasu i pomyślę o tej osobie to zaraz ją spotykam.

Pierwsza taka sytuacja, którą pamiętam miała miejsce na studiach, miałem w gimnazjum nauczycielkę od angielskiego. Potem przez wszystkie lata aż do studiów nie widziałem jej. Przyśniła mi się pewnej nocy tak z dupy i na następny dzień polazłem do miasta i trafiłem na nią, mówiła, że była za granicą i dzisiaj wróciła do naszego miasta. Od razu mówię, że to nie jest żadne samospełniające się proroctwo, że gdzieś usłyszałem, że wraca, albo widziałem na necie, bo nie mam żadnych kont na żadnych społecznościowych i z nikim nie gadałem.

Druga sytuacja to #!$%@?łem kiedyś z kolesiem w jednej robocie i potem przez lata go nie widziałem. Nagle po latach z dupy mi się przypomniał, żadna ważna osoba, zacząłem o nim myśleć i niedługo potem spotkałem go na mieście.

Dziś miało miejsce to samo. Rano przypomniał mi się kumpel, którego przez lata nie widziałem i nie myślałem o nim i przed chwilą pojechałem do lasu na spacer i nagle tu on wychodzi.

No i #!$%@?, pewnie prawdopodobieństwo, że to przypadki to 1 do kwadryliona, ale nieważne.

Sedno jest takie, że nic z tego nie wynika i na nic się to nie przydaje, nie umiem tego wykorzystać i nie zarobię na tym hajsu, ani nic mi to totalnie nie da.

#zjawiskaparanormalne #duchy #paranormalne #paranormalnemirkowyznania #supermoce #przegryw #psychologia #przepowiednie #matrix #rozwojosobisty
  • 11
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: mam to samo :o zawsze się zastanawiałem dlaczego tak się dzieje i jak zdarzyło mi się to po raz któryś z kolei zacząłem się zastanawiać co jest grane. Może to ta słynna teoria przyciągania, o której mówią influenserzy od rozwoju? Szkoda tylko, że nie działa to w stosunku do piniażków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz