Wpis z mikrobloga

Nie byliście w ustawieniach


@nieskonczonosc: ustawienia w iPhone to jest takie bagno, że głowa mała. Niektóre rzeczy są tak z dupy umiejscowione, że w życiu byś się nie domyślił, w dodatku co release coś się zmienia i nagle wszystko trafia gdzie indziej. Ja np. nie korzystam z siri, tylko z komend głosowych - które w przeciwieństwie do siri działają po polsku. Tyle, że czasami potrafiło się to przestawić na angielski i
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: a po co, jak można po tekście przesunąć palcem?


@Shatter: przesuwanie po tekście działa gorzej, jest mniej precyzyjne i próbuje być "mądre" - np. chcesz ustawić się w połowie słowa bo telefon źle zrozumiał co dyktujesz a ten wskakuje przed/za słowo.
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: za to "ok boomer" to powinien w pysk wyłapać, bezczelny gówniarz. xD przychodzi tatko, pochwalić się że coś znalazł, fajnie że technologie współczesną ogarnia i to na tyle że potrafi sam znaleźć nowe funkcjonalności, a ten mu z "ok boomer" wyskakuje. Tylko po to żeby fajnie na filmiku było i hehe śmiesznie.
Wiem że to ustawione, ale i tak się #!$%@?łem.
  • Odpowiedz
Jeszcze z 5-10 lat i ajfoniarze może odkryją, że klawiatura może być bardziej rozbudowana niż tylko klikanie przycisków. Przed wami jeszcze odkrycie przycisków funkcyjnych (zaznacz wszystko, wytnik, kopiuj, wklej), zmiennych kolorów tła, klawiatur typu swype (pisanie bez odrywania ręki), odkrycie klawiatur gdzie wszystko robisz gestami (fleksy) i wiele wiele innych.
Macie w tym ajfonie chociaż przycisk do odpalenia rozpoznawania mowy czy to też jest nieosiągalną kosmiczną technologią dla Apple?
L.....t - Jeszcze z 5-10 lat i ajfoniarze może odkryją, że klawiatura może być bardzi...

źródło: comment_1655458297Tp9zo8MJmWoDOGtTBV7vwn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: uja! U mnie nie działa w Note 8. Ogolnie ostatni raz tą funkcję miałem w moim pierwszym, najlepiej wykonanyn i najlepszym smartfonie - Motorola Droid Rzr Maxx.
  • Odpowiedz