Wpis z mikrobloga

Mirki,
https://allegrolokalnie.pl/oferta/tinder-plus-6-miesiecy-kod-voucher-polski-bez-vpn czy ktoś ma może pojęcie, o co tu chodzi? Obserwuję temat od jakiegoś czasu. Ten sam gość co kilka dni wystawia aukcję z tym voucherem. Przebitka jest znaczna - 6 miesięcy Plus za 89zł (i to starego Plus, które praktycznie się nie różniło od dzisiejszego Golda), gdzie inne aukcje oferują 1 miesiąc obecnego Plus za 38.34zł. Nie wiem co o tym myśleć - z jednej strony jedzie scamem na kilometr a sam gość sprzedaje na Allegro Lokalnie (na którym chyba jest bardziej anonimowy, choć też do końca nie wiem, bo się nie znam), z drugiej - ta aukcja się pojawia co chwilę i zawsze kilkadziesiąt sztuk kupionych. Napisałem do gościa, jego odpowiedź była na zasadzie "Panie, kup se to zobaczysz, przecież gdybym scamował, to by mnie tu dawno zjedli, a sprzedaję od dawna" - ale wszedłem w jego opinie i w ostatnim roku ma zaledwie 6 ocen od kupujących (i z tych 6 tylko 1 dotyczy tego vouchera). Pytam, bo za tyle może i bym kupił tego Plusa, wszak to wychodzi 15zł na miesiąc, czyli tyle co nic. Więcej nie dam.

#tinder
  • 6
@gaevicisti: Kupiłem od tego ziomeczka jeszcze w kwietniu, gdy sprzedawał te vouchery z krótkim terminem ważności. No i dzięki temu mam plusa na pół roku za 7 ziko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Korzystam cały czas bez problemów, więc w sumie mogę polecić.