Wpis z mikrobloga

Miałem tylko 9 lat
Uwielbiałem Tigera Bonzo & Kobre (ŁOBABEN OFFICIAL), posiadałem sporą kolekcję spynnerów i krokomirzów oraz dysk ze wszystkimi gniotami od 2012.
Modliłem się do Gnika każdej nocy przed snem, dziękując za gnioty i że moge iś do pszodu a nie dotyłu
"Czeba iś do pszodu", "Nie dodyłu wizowie" mówiłem
MOPS to usłyszał i zabrał moje dziecko
Wiedziałem że są zazdrośni o moje krokomirze (Nieprzemakalny) i kamery KoPro które mam
Powiedziałem im że gadajo farmazony
Azbet wyszedł z tapczanu i wrzucił mi lepę na pysk
Płakałem, bolała mnie twarz po uderzeniu
Leżałem w łóżku i było mi zimno
Nagle poczułem woń harnasia oraz taniego tytoniu a po chwili usłyszałem jakby ktoś ternował apm przed SC
Coś mnie dotknęło
Był to Tiger Bonzo
Byłem tak szczęśliwy w tym momencie
Szepnął mi do ucha "ŁOBABEN TEGOTYPU"
Od razu ustawił kamerę KoPro i włączył mikrofon żeby zapodać fristajl
Chwile po tym wpadły hajsy z ala strima a pan kurier przyniósł paczkę od fana "ala wiza" z nową ps5 pro
Od razu z Tigerem poszliśmy sprzedać fanty do pobliskiego lombardu żeby chwilę po tym spieniężyć rzeczy na harnasie i sokowirówkę z wifi dla flexu.
Po drodze rozdeptał też nowego Iphona 12 pro max którego wysłał mu akat azbet kikut
Chwile po tym Tiger kliknął guzik w swoim pilocie i byłem znów w pokoju
MOPS akat wpadł na wizytę z kuratorem
Tiger patrzył im prosto w oczy i rzekł przez mikrofon z echem "Khyy to czeba być niezłym zjebem"
Gnik wszedł do tramwaju który nagle pojawił się w pokoju (Przed tym zagladając do śmietnika) i pojechał nagrywać gnioty w rowach i parku śledzia
Czeba myśleć akat głowom a nie dupom wizowie fani
#bonzo #patostreamy
źródło: comment_1655512437mU4KMOiQSDZCu51LkCjVYt.jpg
  • 4