Wpis z mikrobloga

no normalna cena, przecież nie płacisz za same materiały tylko za projekt, złożenie, sklep, obsługę, transport. No i jeszcze ktoś musi na tym zrobić. Witaj w prawdziwym życiu(ʘʘ)


@kaitek666: Przy czym na 90% został zobiony przez małego Chinczyka ktory zerżnął projekt od kogos innego. Polaczkowi możesz wmówić dowolną cenę za najgorsze gowno, a i tak bedzie sie cieszył xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melba: no nie wiem xD pracuje w takim sklepie, ostatnio skończyły się nam takiego typu fotele i zadzwoniła Pani że ona strasznie potrzebuje i jej z innego sklepu ściągnąć mamy xD więc chyba jest to ważna życiowa potrzeba...
  • Odpowiedz
Przy czym na 90% został zobiony przez małego Chinczyka ktory zerżnął projekt od kogos innego. Polaczkowi możesz wmówić dowolną cenę za najgorsze gowno, a i tak bedzie sie cieszył xD


@kobiaszu: a weź no zobacz ile transport takiego kloca z Chin kosztuje, pewnie tanio.
  • Odpowiedz
A siedziałeś? Jest bardzo wygodny. Podobny jest w Castoramie


@bombelaz: ja przymierzałem się do kilku wiszących i dla mnie porażka. To jest chyba dla karakanów 150 cm wzrostu. Jakbym nie siadł, to głowa musiała być pochylona do przodu. Niewygodne. Z tym może być oczywiście inaczej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brok_Sambor: nie jest. Ściągneliście bo mieliście taką możliwość, a zadowolony klient jest to dla sklepu pośrednio zysk. Gdyby takich fotelów zabrakło nie wybuchły by z tego powodu zamieszki, klęska głodu, wojna ani nikt by nie umarł.
Co innego artykuły obecnie praktycznie niezbędne do przeżycia: paliwo, energia, jedzenie itp.
  • Odpowiedz