Wpis z mikrobloga

@Volki: Jest około 10 tysięcy świętych. Nie wydaję mi się żeby ten tytuł był aż tak bardzo ekskluzywny żeby wszędzie były nasrane tabliczki z jego imieniem i nazwiskiem. Pojedź do Wadowic to zobaczysz jak wygląda typowy kult jednostki. Tutaj Jan Paweł II mieszkał, tutaj Jan Paweł II zjadł kremówki, tutaj młody Karol Wojtyła spotkał się z kolegą z klasy. No #!$%@? chłop tam żył do czasów studiów. Prawdopodobnie jego osoba była
@Aubar

Jest około 10 tysięcy świętych. Nie wydaję mi się żeby ten tytuł był aż tak bardzo ekskluzywny

Pierwszy polski Papież i to naszych czasów został świętym, a ty twierdzisz, że to nic szczególnego. Nie musisz być religijny, żeby to uznawać, ale osoba inteligentna rozumie znaczenie dla ludzi religijnych
Fajna byłaby akcja ustawiania tablic informujących o sraniu albo ukrywaniu pedofilii przez jp2 w danym miejscu. Tyle, ze takie tablice pewnie dość drogie
Żal mi Was i takiego oczerniania Naszego Papieża.
Wszystkie państwa katolickie na świecie szanują Karola Wojtyłę a w Polsce skąd pochodził jest pośmiertnie prześladowany.

Na szczęście widać, że duża część komentarzy jest pisana przez osoby o zerowej kulturze osobistej, a wiadomo dlaczego dzwon jest głośny - bo wewnatrz jest pusty.
@Damiano_Norwegiano: Nie ma to jak wkleić linka do ilości katolików gdzie po pierwsze ta ilość nie ma przełożenia na realną liczbę. A po drugie to ja słyszałem więcej złego niż dobrego. Czekam na drugą Irlandię w polsce i upadek tego zgniłego środowiska.