Wpis z mikrobloga

Cześć,
mam pytanko odnośnie nintendo switch lite, bo kupiłem za grosze(250zł) uszkodzoną i bez problemu naprawiłem wymieniając gniazdo flex od wyświetlacza i prawego analoga.
W jaki sposób uzyskać dostęp do gier na SNES, NES i Nintendo 64 ? Wystarczy opłacić konto premium(Nintendo Switch Online + Expansion Pack) na rok i będę miał dostęp do tej kolekcji czy coś jeszcze trzeba robić?
Jak na tej konsoli wygląda homebrew ? Warto się w to bawić ?

#nintendoswitch
  • 11
  • Odpowiedz
@JoeBlade: @Medonix: chip jest tutaj, dostępny jak widać za 677:
instalacja to jest zadanie dla profesjonalisty, bez mikroskopu nie warto podchodzić, kosztować będzie na pewno parę stówek, ale może znajdziesz w swoim miejscu zamieszkania jakiegoś magika od lutownicy.

edit: link nie działał z jakiegoś powodu
hwfly lite
  • Odpowiedz
@inrzynier: dzięki za linka, zamówię sobie może dzisiaj i sam wlutuje, bo akurat mam cały sprzęt do lutowania.

@DurzyHarakter30: a znasz odpowiedź co do mojego pierwszego pytania ? zależy mi na starych gierkach z poprzedniej generacji konsol.
  • Odpowiedz
  • 0
@inrzynier: Wczoraj i przedwczoraj miałem gorsze lutowanie wymieniając drmosy w geforce 970 i regenerując ścieżki w uszkodzonej mechanicznie 1050.

@Medonix: A orientujesz się jak wygląda sprawa z sdk dla homebrew?
Czy można pisać własny soft nie kupując oficjalnego sdk?
  • Odpowiedz
@JoeBlade: jak zainstalujesz chipa to pod żadnym pozorem nie łącz się z internetem (z usługami Nintendo) bo zbanują konsolę na amen. Abonament nie będzie Ci potrzebny w tym wypadku, będziesz mieć dostęp do emulatorów lepszych niż te wbudowane od Nintendo.
  • Odpowiedz