Wpis z mikrobloga

@statystyczny_yt: rozważam Niemcy tylko ich #!$%@?ło z tym covidem, dalej cyrk się toczy xDDD jakby nie to to bym już się chyba pakowała. W Szwecji już żyłam, odpada. Szwajcaria mnie intryguje, ale wiem, że ma #!$%@? housing market, plus musiałabym mieć auto, a nie chcę z różnych względów + koszty.

@MxS89: trochę mnie martwi ryzyko podtopień xD Ale ogólnie piękny kraj, bardzo mi się podobało.

@roberto07: chyba zbyt depresyjnie
@hohohohoho: oba kraje znam i w obu jest dziwna mentalność, plus ciężka pogoda. W Szwecji problem ze znalezieniem normalnej roboty dodatkowo. Irlandia to w ogóle mentalnie nie czaję tych ludzi - alkoholizm totalny, raczej chcę w drugą stronę - zdrowe, aktywne społeczeństwo, nastawione na pomoc sobie.
@roberto07: szwedzki łatwiejszy moim zdaniem. Duński rozumiem piąte przez dziesiąte, bardziej w piśmie, ale te kluchy w gardle to zabij mnie, jestem za stara żeby to poprawnie wymawiać. Już Szwedzi mnie nie rozumieli bo nie umiem naśladować melodii języka, a co dopiero Duńczycy xD
@tomosano: dziękuję, muszę obczaić, nigdy tam nie byłam, może na jakiś urlop się wybiorę i zobaczę czy mi to w ogóle spasuje. Mam raczej "północną" mentalność i nie wiem czy zniosłabym ludzi tam i ich sposób zachowania.
Chwilowo rozważam Portugalię.

@mateusz-zahorski: to już trzeba być w IT żeby robić takie ruchy, plus chyba męczący upał + wilgotność powietrza + egzotyczne zwierzęta, których raczej wolałabym unikać.
@hohohohoho: Finlandia to taka gorsza Szwecja, odpada dla mnie. Jak już to bym celowała w Norwegię, chociaż Norwedzy są #!$%@? do życia xD Nazywają pracujących w Norwegii Szwedów "Polakami" xDDD - że pracują za niskie stawki i że gorsi xDDD
@statystyczny_yt: w sensie #!$%@?? xD To by mi w sumie pasowało, bo ile można #!$%@?ć. No ale Hiszpania ma ogólnie dziwny rynek pracy plus duże bezrobocie to myślę, że tylko jakieś b2b wchodzi w grę. Grecję rozważam bo jedzenie/zdrowy tryb życia. No i Portugalia podobno fajno, ale się boję czy nie będę się tam wyróżniać ze swoim typem urody, a nie lubię jak mnie ludzie zaczepiajo.