Wpis z mikrobloga

Hej,

Czy komuś ładowarka Oneplusowa buczy/brzęczy podczas ładowania? Kupiłem ostatnio Nord 2 i jest to trochę irytujące... jak w Xiaomi mogłem to jeszcze przełknąć to tu mnie to strasznie denerwuje.

Kupiony na Amazon, jest sens to reklamować? Czy te ładowarki po prostu tak mają.

#telefony #oneplus #nord
  • 7
@vulcanitu: kupiłem go na szybko bo moje Xiaomi 9T dwa dni przed wyjazdem niechcący rozdupcyłem ale na szczęście myślałem już od jakiegoś czasu o zmianie telefonu i miałem na oku miedzy innymi Norda 2 - naoglądałem się recenzji.

Ogólnie to tak:

+ robi spoko zdjęcia
+ bateria u mnie trzyma z 2 dni - sprawę też mega ułatwia ładowara, która go łąduje ~20 min do pełna (oczywiście mówię o poziomie baterii
@Bartezowsky: Opcja wybudzania dwuklikiem jest mocno schowana, też zajęło mi trochę zanim to znalazłem. Ustawienia / Przybory / Gesty i ruchy / Gesty przy wył. ekranie / Dotknij dwukrotnie by wybudzić.
Ja mam dodatkowo ustawione aby Ambient się włączał jak podnoszę telefon, więc wystarczy położyć palec na czytniku aby odblokować, przycisku fizycznego właściwie w ogóle nie używam