Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie techniczne. #informatyka #dysk #ssd #hdd #pytanie Mam dysk XPG S11 PRO. Chciałem przejść na #w11 #windows11 . Problem polegał na tym, że nie miałem partycji "w odpowiedni sposób, sformatowanej". Postanowiłem kupić nowy dysk #nvme #ssd tj. WD_BLACK SN850. Niestety moja płyta +/- 2 lata nie wykryła tego dysku.

Zanim się zorientowałem o braku kompatybilności kilkukrotnie podłączałem stary dysk XPG i zmieniałem różne opcje w #bios

Po pewnym czasie chciałem na tym samym sprzęcie wrócić do starego dysku. Niestety, za każdym razem otrzymywałem informacje "no boot ..."

W tej chwili mam system na #w11 stary dysk z #w10 jest niby pusty. Widnieje w systemie jako dysk ale chce ustawić literę dysku.

Próbowałem jakiś aplikacji do odzyskiwania danych ale nic nie działa (puste wyniki).

Robię kopię #google co jakieś 2tyg.

Jakieś propozycje, czy jest szansa to odzyskać, komu ewentualnie przesłać do odzysku.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62adea28789d06aefa1b51b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma czegoś takiego jak aplikacja do odzyskiwania danych jeśli tak naprawdę chcesz odzyskać cenne dane. Wynika to zwczajnie z powodu architektury systemu windows. Tym samy wszelkie niepowodzenia w próbach amatorskiego odzyskiwania za pomocą magicznych aplikacji nie są w żaden sposób miarodajne. Zajmuję się zawodowo takimi tematami więc jak wyczerpiesz swoje opcje to pisz śmiało. wojciet@gmail.com . Mam ostatnio za sobą uszkodzone nośniki od ministerstwa edukacji ukrainy więc proszę pisać
wojciet - @AnonimoweMirkoWyznania: nie ma czegoś takiego jak aplikacja do odzyskiwani...

źródło: comment_16555831151hWYFMrcHZDPNRj1IZe0EN.jpg

Pobierz