Wpis z mikrobloga

@wafel93: >masz całkowitą rację, bo jak podpisujesz papier że robisz 8h to faktycznie powinieneś tyle siedzieć - nawet jak zadania porobione, to jest wtedy czas na samorozwój/udoskonalenia i refactor

Z jednej strony się zgodzę, umowa to umowa. Z drugiej... szkoda mi na to życia. Będę siedział i robił takie rzeczy jeszcze przez jakieś 40 lat. Nie chcę przez 40 lat klepać jakiś dziwnych kursów czy uczyć się frameworków czy podejść o
@cyjannn: jeśli chodzi o UoP to będzie ciężko, trzebabyłoby dowiedzieć się kto opłaca składkę zdrowotną jeśli pracownik jest na umowie zlecenie lub o pracę.
Natomiast, jeśli ktoś przychodzi do firmy na b2b gdzie taka forma umowy jest "wymuszona" przez pracodawce to jedyne co odpowiadam jeśli ktoś ma zastrzeżenia, że mam dodatkowe zlecenia - odpowiadam: "dziękuję za rekrutację". Nie rozumiem co to za niewolnicze podejście? W innych zawodach typu wykończeniówka albo rękodzieła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@wafel93:

bo jak podpisujesz papier że robisz 8h to faktycznie powinieneś tyle siedzieć

Ale wąsy, ja #!$%@?ę xD
Widać że ryj czerwony z przepicia, ale do biura codziennie na ósma, zobaczyć jak LUDZIE SIEDZO W ROBOCIE, gapiąc się w ekran xD.

Masz umowę na dostępność i gotowość do podjęcia zadań od pracodawcy w ciągu 8 godzin. Jeśli pracodawca nie potrafi ci ich zapewnić to jego problem.
@keuaiBKonczylNocnomWartem: @:PolishBoyfriend: miałem w pracy takiego typa, który nazwał mnie oszustem, hak się dowiedział, że pile które dostałem, odrolniłem, podzieliłem, sprzedałem i zapłaciłem podatki gdzie trzeba. On by mógł tak zrobić, ale ty jesteś oszustem, bo masz lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mrocznapszczola: > Tylko programiści niewolnicy zakładają swoje firmy, żeby je**ć w januszexach jako firma, podności pełną odpowiedzialność cywilno-prawną i podpisywać jakieś chore umowy

xD na UOP miałbym chyba 6k mniej do ręki co miesiąc. Weź najpierw skończ szkołę i pójdź do pracy bo nie wiesz o czym gadasz. Chyba że to po prostu cope etatowca xd