Wpis z mikrobloga

ogólnie fajna zabawa ten triathlon, robiłem 1/8 (oszukaną trochę, bo pływania 750m) i najważniejsze to udało się skończyć w limicie czasowym, nawet nie byłem najgorszy na rowerze, a jako jedyny jechałem na jakimś tanim trekkingowym i błotników nie ściągnąłem nawet to przy 40 km/h mi prawie odpadły xDD. ogólnie myślałem, że dobrze pływam, ale w takim tłumie, fale, dostaję łapami po łbie, sam z kopa komuś wywaliłem to trochę stresik miałem i nie czułem się zbyt pewnie. bez zaskoczenia, miałem jedno z ostatnich miejsc, ale o tyle dobrze, że jeszcze z 20 osób było za mną, może jeszcze gdzieś się latem na to wybiorę
#triathlon
  • 4
@yahoomlody: no i graty, ja ciągle myślę, żeby wystartować w sprincie czy 1/8. Kiedyś dobrze biegałem połówka w 1:33, pływać coś tam umiem ale kondycji już nie mam podobnie jak roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc startowanie od 0..
@yahoomlody: Na początku najważniejsza jest zabawa. Mi pierwsze starty (z resztą teraz też) dawał mnóstwo frajdy. Ta adrenalina, napięcie przed startem, rywalizacja. Polecam ten styl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yahoomlody No i zajebiscie Miras, liczy się zabawa i ten zastrzyk adrenaliny ( ͡º ͜ʖ͡º) Oby tak dalej, trenuj i jak będą przychodzić lepsze wyniki to fun będzie tylko rosnąć ()