Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby artyleria AHS Krab (specjalnie z dużej) wjechała mi swoim stalowym, pancernym, wcale nie wymagającym pracy mechanika dupskiem na Donbas.
Wyobrażam sobie jak przyjeżdża z frontu po ciężkim dniu, nagrzana i lekko zakurzona, bo znowu musiała walić do kacapów, którzy jak zwykle wyłażą bez końca z każdego kąta i musi przejść lekki przegląd przed kolejnym ciężkim dniem. Każe więc kierowcy wjechać do hangaru, po czym otwieram tylne drzwi, zostawiając ją całkowicie bezbronną w pięknym maskowaniu ciasno opinającym jej płyty pancerne. Uśmiecham się do siebie i gumowymi rękawicami delikatnie smaruję ją olejem w okolicach tylnego wylotu i działa. Następnie całuje delikatnie jej tylne drzwi, po czym biorę do ręki skrzynki z pociskami i wchodzę do środka, tak że głowę mam w przedziale kierowcy, a nogi w składzie amunicji. Zaczynam zachłannie napełniać ją pociskami, ładownia zaś wije się, bujając lożami na pociski to wprzód, to w tył. Tymczasem lufa już stoi na baczność, niecierpliwię czekając na jutrzejszy wystrzał.

#ukraina #heheszki #pasta
Pobierz k.....i - Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby artyleria AHS Krab (...
źródło: comment_1655722829vuyn4SruCswMYfhKs3rein.jpg
  • 8
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.