Wpis z mikrobloga

@somskia: Piękne i szczere słowa. Mnie po dwóch miesiącach do dzisiaj nadzieja i takie tam do narzeczonej. Też twierdziłem, że czas nie zaleczy ran jednak tak nie jest, małymi kroczkami do przodu się idzie. Gorsze dni były, są i będą ale z czasem wszystko się ułoży.
  • Odpowiedz
@AmazingMefisto: no to ja proszę odwzajemnienie się, w piątek jadę do dziewczyny zabrać swoje buty górskie, spodnie i pogadać, prawdopodobnie spotkała kogoś nowego a ze mną związek jej przeszkadzał żeby wejść w coś nowego, potencjalnielepszego. Trzymam kciuki, jakbyś potrzebował pogadać to oferuje się, na, nawet na piwo z randomem wyskoczę jak będę mieć blisko. 3m się, będzie lepiej
  • Odpowiedz
@AmazingMefisto Mnie takie coś czeka prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. W głowie myślę tylko teraz o tej rozmowie i o tym co powiedzieć mimo że wiem że wszystko spontanicznie. Jak czytam te komentarze wyżej to jakoś tak mi się lżej zrobiło, bo nawet jeżeli to wszystko się zakończy to mam nadzieję że zmobilizuje mnie to do działania i za jakiś czas znów będzie dobrze
  • Odpowiedz
  • 2
Wczoraj napisała mi ze uczucie w niej zgasło i nie chce już się starać wiec…


@AmazingMefisto więc ten SMS nie jest dla Ciebie zerwaniem? Czego więcej oczekujesz po spotkaniu?

Jak dla mnie to ona już wczoraj Cię rzuciła i dzisiejsze spotkanie nie ma najmniejszego sensu
  • Odpowiedz