Wpis z mikrobloga

Rosjanie w tym lub przyszłym miesiącu mogą odpalić kilka głowic taktycznych lub jedna ich ruchy wskazują na to że już podjęli decyzję co ciekawe celem nie będzie ukr która powinna już zejść na 2 plan celem jest wojna z NATO
może Litwa przed wystrzeleniem przeprowadza testy
na pewno Rosjanie nie są tacy głupi żeby od razu zbombardować jakieś miasto to będzie odstraszanie atomowe
Tak naprawdę to jest równia pochyla w stronę zagłady nuklearnej ja każdemu z nas daje rok życia

#ukraina #polska #wojna
  • 91
  • Odpowiedz
@xionze: ja tylko informuje że ich życie dobiegnie końca i człowiek też musi wiedzieć że umrze tylko dzikusy o tym nie widzą śmierć to też jest część życia i trzeba ją uszanować
  • Odpowiedz
@Arhus: to są te właśnie konkrety które zachód uważa za nonsens i wywiady polityków ja sklejam to w całość i wyznaczam date takie jest moje odczucie że w przeciągu 2 miesięcy wystrzelą
co do śmierci to jak ktoś się jej nie boi to może informować o tym innych żeby ich uświadomić w jakiś sposób dla zwykłych ludzi jest to straszne że umysł to blokuje dla mnie nie
  • Odpowiedz
@NathirMajster: jesteś kolejnym który nie jest gotowy umrzeć który ma życie w jakiś sposób i boi się stracić ale nie przejmuj się ja się tego spodziewałem i biorę to na siebie że teraz jestem wariantem
  • Odpowiedz
@trinty: kaszojady mam i co ? A jaki masz #!$%@? wpływ na to bidoku ? Mało zmartwień ludzie mają na codzien ? Co ci to da że innych uświadomisz ? Jak poleci bomba to co , wleziesz pod stół ? Jebnie to jebnie , nie będę zachodził w głowę i się zamartwiał , przestań #!$%@? panie , coraz głupsze wysrywy na tym wykopie , zresztą żyć na tak #!$%@? świecie do
  • Odpowiedz
@trinty: panie Januszu dej pan spokój , idź se kup harnasia do biedrony i zluzuj majciory , jak somsiadka się nażarła fasolki po bretońsku w zeszłym tygodniu to dopiero był atom , kibel wyjeboło , razem z ruro
  • Odpowiedz
@trinty "Rosjanie nie są tacy głupi" - pamiętaj, że z błędnych przesłanek prawidłowe wnioski można wyciągnąć tylko przez przypadek. Zacznij jeszcze raz od przesłanki prawdziwej - "rosjanie są głupi" - i zobacz, co Ci wyjdzie
  • Odpowiedz