Wpis z mikrobloga

@AntyKuc: ja skończyłem na wszystkich skamielinach i otworzeniu wszystkich sklepików na wyspie Harveya czy jak mu tam + moja wyspa na 5 gwiazdek. I dalej już mi się po prostu nie chciało grać ¯_(ツ)_/¯
@AntyKuc Ja to miałem nieodparte wrażenie, że ta gra ma mega zmarnowany potencjał. Jest niby masa tych sprzętów różnych i akcesoriów, które można ustawiać na wyspie, tylko co z tego skoro jest praktycznie zero interakcji i nie ma to wpływu na rozgrywkę. Przykładowo kupiłem sobie rower, myślałem, że wskoczę na niego i pośmigam po wyspie, a tu takiego wała. Mogę go sobie postawić na trawie i nic poza tym. Stoi sobie. Postawiłem
@AntyKuc: w reklamie tej gry pani wraca po pracy do domu, odpala wino i łączy się z koleżanką i razem grają plotkując jak im minął dzień. Więc zgaduję że to tak ma wyglądać mniej więcej xD taka gra do socjalizowania się z innymi, gadacie sobie i w miedzyczasie popylacie po swoich wyspach i zbieracie chwasty xD
w reklamie tej gry pani wraca po pracy do domu, odpala wino i łączy się z koleżanką i razem grają plotkując jak im minął dzień.


@Dolan Fajnie. Szkoda tylko, że na Switchu nie ma funkcji czata głosowego xD
@Dolan Tyle, że w takim wypadku nie jest to integralną częścią gry.
Widziałbym to tak, że wbijają znajomi na wyspę, klikam połącz i się łączymy na grupowym czacie głosowym i sobie gadamy i coś tam robimy. Wtedy można by powoedzieć, gra do socjalizowania .
@AntyKuc ja dałem radę 25h, potem monotonia mnie dopadła całkowicie.

Niestety ale ta gra typu symulator projektanta wnętrz i ogrodu.

Na szczęście kupiłem używkę za 145zl i za podobną kwotę sprzedałem, więc chociaż udało mi się bez strat sprawdzić czy to tytul dla mnie.