Wpis z mikrobloga

#coolstory #truestory #troll #heheszki

Do mojego trzy-letniego siostrzenca przyszla 3,5 letnia kolezanka bo jej mamuska musiala cos tam załatwić na miescie wiec dzieciakiem trzeba było się zajac #praca_spoleczna

Mój siostrzeniec to Michal, kolezanka ma na imie Emilka. Dzieciaki grzecznie się bawia, szmieszkuja, biegaja po domu od sypialni do sypialni z pietra na pietro #domjednorodzinny #luxus , po jakims czasie odgłosy siostrzenca:

- MAAAMOOO SIKU

Siostra, dalej widniejaca jako „S” – już ide kochanie, biegnij do lazienki

- „MAMO CHOC”

- S – no już już rozpinaj spodnie przeciez wiesz jak

Niby nic w tym dziwnego, gdyby nie to ze ja tez tam byłem i płukałem jakies szmaty w misce w wannie #lazienka+ubikacja. Zajmuje się swoimi sprawami gadam cos tam z siostra, mlody sika i przybiega Emilka. Powoli, niepewnie zaglada bo chyba się mnie wstydzi #przystojniak i zadaje pytanie

E- Ciociu dlaczego Michal nie siada?

S- No bo Michal jest chłopcem i nie musi siadac a Ty jestes dziewczynka a dziewczynki siadaja jak chca sikac

No i to tyle wyjaśniania ze strony S, ja po minie Emilki widziałem ze nic nie zrozumiala (Ojj niee). Postanowiłem ze to troche wyprostuje #troll

Michal pobiegl, siostra poszla gdzie jej miejsce #kuchnia #szowinista a Emilka nie przestala interesowac się lazienka wiec wtrąciłem

-Emilka jak będziesz chciala to tez możesz tak jak Michal , musisz stanac przodem tak jak on i nie będziesz musiala siadac #serio

zapomniala ze tam jestem a to ze się odezwałem sprawilo ze się zawstydzila i uciekla.

Skończyłem płukać szmaty, zapomniałem o calej sprawie i wróciłem przed laptopa. Mija pol godziny, z lazienki dobiega placz dziecka, mysle co jest… siostra poszla tam, ale slysze ciagle placz i mowie a ide zobacze co się co się co się stao, lazienka jest otwarta #niezamknieta zagladam a tam Emilka stoi rozebrana do polowy w kaluzy przy kiblu i pokazuje na mnie palcem szlochając ze ja mowilem ze ona tez może sikac jak Michal :D

[spoiler] motto na dzisiaj – 3,5 latkowie nie wiedza co to ironia #wartowiedziec [/spoiler]
  • 4