Wpis z mikrobloga

Jestem już kilka lat po szkole i chodziłem do technikum ekonomicznego. Zdałem egzamin zawodowy A.35 a w A.36 zdałem tylko teorię. Czy można po tylu latach jeszcze spróbować zdać praktykę z tego żeby mieć status technika? Czy zdanie teorii się przedawnia? Ile to kosztuje? I najważniejsze czy mógłbym się zapisać i móc zdawać gdzie indziej niż w mojej szkole bo nie zamierzam tam wracać.
#egzaminzawodowy #szkola #kiciochpyta #egzamin #pytanie #techbaza #ekonomia
  • 20
@Sousiken: tak możesz gdzie chcesz zdawać. Kolega był na egzaminie w innym mieście niż chodził do szkoły, a razem z nim pisali też ludzie którzy pracowali już kilka lat zawodzie. W prawie jest ze jak pracujesz chyba 3 lata to możesz przystąpić do egzaminu zawodowego nawet jak nie chodziłeś do technikum/ zawodówki. Ty byś pisał na takich samych zasadach jak oni, a ze oni do szkoły nie chodzili, więc nie ma
@Sousiken: A dobra wyjaśniło się. Mu przerwali egzamin praktyczny za gadanie (podejrzewam, że skoro przerwany można poprawiać to taki niezdany tym bardziej) Miał opcje poprawiać w tej szkole co się uczył, ale musiałby jechać w #!$%@? kilometrów, więc się bardziej opłacało zdawać ten płatny za 120zł. Wysłał podanie do OKE, potwierdzenie opłaty i świadectwo. Potem na stronie podają miejsca gdzie są egzaminy. 2 razy do roku są poprawki, zima i lato,