Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki i Mirabelki.

Dwa tygodnie temu odwiedziłem Iławę na Mazurach Zachodnich, która jest jednym z ważniejszych miast na Mazurach Zachodnich. To miasto leżące nad najdłuższym w Polsce jeziorem Jeziorak, na Pojezierzu Iławskim i naszym zdaniem świetna alternatywa dla zatłoczonych w sezonie Mazur. Nie tylko do żeglowania po nim ale też wypoczywania w licznych ośrodkach zlokalizowanych nad Jeziorakiem. W Iławie znajduje się też największa, śródlądowa wyspa w Polsce. Więcej detali opisałem w tekście o tym mazurskich miasteczku.

Zapraszam do znaleziska i jego wykopek.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi znaleziskami zapraszam również do obserwacji hasztagu #szalonewalizki

#polska #podroze #podrozujzwykopem #mazury #mazuryzachodnie #ilawa #pojezierzeilawskie #jeziora
SzaloneWalizki - Hej Mireczki i Mirabelki.

Dwa tygodnie temu odwiedziłem Iławę na ...

źródło: comment_1655791069sX3UwQUOGvG0xdGEPKX0iS.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@SzaloneWalizki: Mordzia, nie wołaj ludzi do Ilawy bo tu się robi coraz gorzej. Tłoczno z roku na rok. W ciepłe weekendy ciężko się pływa, a znaleźć dobre miejsce do cumowania na nos trzeba odpływać około 15.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzaloneWalizki: Od małego spędzam wakacje nad Jeziorakiem, a dokładnie Siemiany (raz iława). Klimacik spoko, fajne knajpki gdzie wieczorem są imprezki z szantami. Największą wadą jest woda. Ma piękny kolor Kału i dosyć zimna pewnie przez wielkość jeziora
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Co do koloru wody to nie będę się kłócił, tak z temperaturą się nie zgodzę. Z roku na rok jest jednym z najcieplejszych jezior w kraju, właśnie przez swoją wielkość w połączeniu z płytkością.
  • Odpowiedz