Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jaki kiedyś w Polsce był zaścianek? Teraz jest trochę lepiej.. kojarzycie zespuł #tatu #muzyka

Bardzo mi się to podobało, nawet kasetę sobie kupiłem. I nas nie dogoniat każdy słuchał i zrobiło to popularność. Potem wyszło, że te dwie panny były lesbijkami i wielkie poruszenie wśród polaków.. każdy był taki oburzony, wszyscy przestali tego słuchać i długo o tym mówili wszyscy że skandal itd, a ja to miałem w uju i musiałem potajemnie słuchać aby nikt nie słyszał że słucham. I nie to że wieś jakaś, tylko miasto ~350K mieszkańców
  • 4
  • Odpowiedz
każdy był taki oburzony, wszyscy przestali tego słuchać


@r5678: że co? Tak, wszyscy sobie z tego heheszkowali ale nie spotkałem się z tym aby ktokolwiek to stygmatyzował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: ja to pamiętam że nawet babka na polskim nam mówiła że to jedynie chwyt marketingowy. I miała rację, bo jakiś czas później jedna z nich zaszła w ciążę xD ale żeby ktoś nie słuchał z tego powodu to nie kojarzę, prędzej ludzie sobie rubasznie żartowali z tego :P
  • Odpowiedz
@r5678: Potem nie były lesbijkami, potem były bi, potem jedna była druga nie. W końcu wyszło że obie miały chłopaków przez cały okres występowania. Lena wyszła za normalnego chłopa w tym roku (pozytywy ziomek z branży It) , Julka miotała sie po ruskim światku gangusów zlodzii i innych ciapatych .2 dzieci. Jedno śniade. Wychowuja sie bez ojców.

Dzisiaj wygląda jak baba z 101 dalmatyńczyków. Teraz nie ma czasów
  • Odpowiedz