Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś już wrzucał tutaj instrukcję jak ogarnąć sobie tureckiego #disneyplus a wczoraj sobie ogarnąłem i wszystko działa, więc dla cebularzy podaje. Ta metoda działa bez żadnego VPNa itp. Roczna subskrypcja w Turcji kosztuje 349TRY (~89zł) zamiast 289zł. Za subskrypcję płaciłem kartą wielowalutową aliora.

1) Zakładamy nowe konto na google
2) Dodajemy w Google Pay nową metodę płatności (podajemy dane naszej karty oraz imie i nazwisko, ale jako adres wybieramy TURCJA i podajemy jakiś losowy adres - ja podałem adres hotelu w którym kiedys byłem).
3) Na urządzeniu z androidem wylogowujemy sie ze sklepu Google Play, logujemy nowo utworzonym kontem i ściągamy apkę Disney +
4) Rejestrujemy się w Disney+ (tutaj już możemy podać nasz prawdziwy email do jakiego będzie przypisane konto)
5) Wybieramy roczną subskrypcję i opłacamy - po wybraniu metody połatności z tureckim adresem, cena automatycznie powinna się zmienić z 289,90 zł na 349,90 TRY (~89 zł)
6) Teraz mozemy już sie przelogować na nasze właściwe konto w Google Play

Mamy Disney + z wykupiona roczną subskrypcją z którego możemy korzystać na dowolnym urzadzeniu. Aplikacja jest po polsku, baza filmów jest taka sama, jest polska ścieżka dźwiękowa i napisy.

*cebulujecie na własną odpowiedzialność - reklamacji nie przyjmuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tesseract - Nie wiem czy ktoś już wrzucał tutaj instrukcję jak ogarnąć sobie tureckie...

źródło: comment_1655806701RWf18KcsSoEK8yANVLvx0a.jpg

Pobierz
  • 23
jest tam co oglądać przez cały rok?


@ATAT-2: No trochę tego jest: DISNEY + PIXAR + STAR WARS + MARVEL + NATIONAL GEOGRAPHIC + STAR
Za 7zł/mc to raczej nie ma co wybrzydzać. A jak jeszcze się z kimś podzielisz kontem, to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanAdolfExtra:
Pewnie masz jakąś blokadę na transakcje zagraniczne. Skontaktuj się z bankiem i poproś o odblokowanie.
Ps. Karty wielowalutowej potrzebował byś jakbyś miał konto w TRY. Inaczej nie ma różnicy pomiędzy kartą zwykła a wielowalutową.
@Tesseract: kurczak maly.

W DE tylko Niemiecki i Angielski jezyk.
W PL duzo wiecej

Kolejne ,,to nie wypanda,, czyli ROT w DE. Bardzo duzo tych przykladow. Screenow nie da sie robic.

Mimo tego ze nie ma rejonizacji co do logowania, to co do contentu audio jest duza.