Wpis z mikrobloga

Wchodzę na tag i co widzę "teorie na temat rozstania Krzysia i Basi" - nic z ich relacji na instagramie konkretnego nie wynika.
Pierwsza sprawa to, że ludzie się rozstają jest normalne a każdy przechodzi rostanie inaczej.
Po drugie w rozstaniach w większości przypadków (co potwierdzają orzeczenia o winie w rozwodach) winni są oboje.
Po trzecie @Opportunist już nie raz mówiła, że każdy mężczyzna jest zły, winny, fałszywy a kobieta to ta dobra - owszem wiemy to i dlatego też, by nas uświadamiać musi to powtarzać w co drugim komentarzu - wszyscy oczywiście (MAM NIEIRONICZNIE NADZIEJĘ) podzielamy jej zdanie.
Po czwarte ci ludzie są nudni jak cała 3 edycja. O Baśce to ja już zapomniałem, że istniała. Krzyś to baner reklamowy kumplujący się z atencjuszami typu Wójcik, Artur czy o zgrozo Paweł Tyburski (brakuje jeszcze bym zobaczył Ciposza, a na nieszczeście na tym prime mma walczy bezcharakerny Mil co oznacza, że gdzieś ten zjeb się przewinie).

Więc już zapomnijmi o tych ludziach i szukajmy wtyk na nowych - halo spoilery poproszę bo tylko @kipman1 dał jakieś smaczki o tym, że będzie grubo
#hotelparadise
  • 2