Wpis z mikrobloga

#wedkarstwo
Siema chłopy. Pytanie może mądre może głupie nigdy nie próbowałem porzucać ze spinem prawie w nocy i tu jest temat czy szczupak żeruje rowniez późnym wieczorem prawie w nocy? Będę wracał z pracy o 22 i mam takie starorzecze. Jak myślicie atakować i jak coś to na co próbować rzucać? Bo raczej przynęty odbijające światło nie wchodzą w grę czy się mylę haha ( ͡º ͜ʖ͡º) Pozdro!
A jeszcze jedna sprawa, tam nie ma sandaczy, a wiem, że sandałki lubią w nocy brać więc uprzedzając wpisy hehe
  • 7
@kasza_w_spreju: Raczej nie nastawialbym się specjalnie na nie, ale fakt, że potrafią łupnąć przy nawet niewielkiej ilości światła. Kiedyś latem miałem z nimi jazdę przez kilka tygodni, zero sandaczy, za to ładne zębacze się wieszały i to dosyć regularnie. Udało mi się nawet coś z whatsappa wygrzebać. Szkoda, że za głupi byłem na robienie backupów, bo telefon utopiłem, a bylo ich więcej i też większe. Gdzieś na jakimś forum widziałem, że
przypominamsie - @kaszaw_spreju: Raczej nie nastawialbym się specjalnie na nie, ale f...

źródło: comment_1655939395mlLUpZgFsML4jCqFDl0LPb.jpg

Pobierz