Wpis z mikrobloga

Dzień 4. #abi daje radę. Co muszę powiedzieć jestem pod wrażeniem inteligencji psiaka bardzo ale to bardzo szybko się uczy i to tych dobrych nawyków. W ciągu dnia naprawdę spokój (przynajmniej narazie) normalnie mogę pracowac( ͡º ͜ʖ͡º) Jak już naprawdę jej się nudzi to wyraźnie się upomina o to żeby zapewnić trochę rozrywki. Ciekawska i bardzo poukładana co najważniejsze jak kolwiek to zabrzmi bardzo empatyczny pies. Jak dalej będzie zobaczymy( ͡º ͜ʖ͡º) jak narazie wiadomo mały pies lubi gryźć itd ciekawski wszystkiego itd. Na ten moment jednak #abi daje radę . #bordercollie #psy
źródło: comment_16559255607C1G0HsluXhA3OCeXeoChA.jpg
  • 9
@radlin99 nonja powiem ze zaskoczony jestem. Nie ma problemu po mimo że młoda. Śpi u siebie, ma swoje zabawki ktore sobie znosi do siebie. No różne psy miałem a ten to naprawdę daje radę.
@netevil: co rozumiesz przez kojec? bo jak idea kennela to na jedno wychodzi, a jak coś innego to polecam mimo wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajna sprawa jak byś w psie sporty chciał iść, bo wtedy ma zwierzak gdzie odpocząć na jakichś eventach, a szczeniaka najprościej nauczyć. dodatkowo weterynarz/samolot/transporter jest mniejszym stresem. przy wymianie zębów gryzola śmierdziela nie wyniesie na kanapę, a jak zostawisz samego w domu
@netevil pozdrawiamy z rocznym borderkiem. Najgorszy czas chyba za nami, jakbyś miał jakieś pytania to wal. :D Polecam z całego serca udać się na DOBRE szkolenie typowo dla borderów. My byliśmy w psim przedszkolu dla wszystkich psów, ale do borderów powinno się podejść inaczej - zbyt bystre są. Teraz chodzimy do szkoły dla borderów.

Generalnie, czekają na Ciebie przygody - gwarantuje xD ostatnio babeczka, która ma 3 bordery powiedziała mi, że te
źródło: comment_1655975279cbciAikmsdixKWw7Zm2XYL.jpg