Wpis z mikrobloga

@AmazingMefisto: Po prostu nie truj sobie (ani jej) dupy, jak "straciła uczucia", to straciła uczucia - zwykle jak baba tak gada, to już przeskoczyła na inną gałąź. Znam to z autopsji. Później, po latach nawet, moje byłe dziewczyny odzyskiwały nagle zainteresowanie, składały propozycje itp. ale już nie byłem zainteresowany, bo robiłem już co innego z kim innym - z perspektywy czasu czułem tylko zażenowanie sobą, bo czasem jeszcze długo po rozstaniu
@AmazingMefisto Z biologią nie wygrasz, chemia się skończyła i tyle. Z każda tak będzie, bi to tylko instynkt, a nie jakaś magia z bajek disneya. Długo i szczęśliwie żyją Ci co się dobrali świadomoe, ze wspólnymi zainteresowaniami, celami w życiu i podobnie patrzących na świat, a nie ci co się dobrali w okresie godowym
co zrobić by udało się odzyskać dziewczynę, która straciła do mnie uczucia


@AmazingMefisto: nie robić tego wcale, dżizas... dziewczyna, która "traci uczucia", już dawno buja się na innej gałęzi. Im szybciej to zaakceptujesz, tym szybciej pójdziesz dalej. Szanuj siebie, inwestuj w siebie, olej tę karynę miras...