Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba większego upadku dla faceta niz sytuacja, w której kupuje randomowym #!$%@? Julkom drinki - z myślą, że w ten sposób je poderwie i zyska ich zainteresowanie.

Kobieta, żeby zaoszczędzić te 3-4 dychy zmusza się do krótkiej rozmowy, następnie litościwie zgadza się, aby ta profanacja mężczyzny wydała swoją dniówkę na kilka drinków dla niej oraz jej przyjaciółek, po czym brzydzi się nim tak bardzo, że nawet nie chce, aby beciak sobie tańczył obok xD

**Masz kupić daninę i zniknąć jej z oczu intzelu, czego nie rozumiesz!?**

Komentarze kobiet pod tym TikTokiem rozbrajają. Poziom pogardy jaki odczuwają wobec takich podnózków jest jeszcze większy niż myślicie. Zabawne, że nawet nie chcą oddychać tym samym powietrzem, co oni, a dla innych mężczyzn są gotowe się zadłużać ¯_(ツ)_/¯

Edit, bo mi się przypomniał hit xD

Kiedyś (jeszcze przed pandemią), tańcząc w klubie ze znajomą, spotkałem takiego małego Azera z Erasmusa, którego kojarzyłem z zajęć na uczelni. Tańczył sobie sam, a wokół niego - pomimo ogólnego tłoku w klubie - powstała bariera. Wszyscy na parkiecie się od niego odwracali, bo miał może ~162 cm wzrostu i był brzydki. Przybiłem z nim piątkę i wziąłem go do nas, żeby z nami potańczył. Moja koleżanka oczywiście popatrzyła się na mnie jak na debila. Chwilę potańczyliśmy w trójkę, a mały Azer wyglądał z nami, jak na weselu gdy do tańczącej pary przyczepi się jakiś kilkuletni gówniak. Znajoma po jednej piosence krzyknęła mi na ucho, czy #!$%@? na górę, bo jest zmęczona.

Wtedy jeszcze byłem bluepillowcem, więc jej posłuchałem i po pożegnaniu pozostawiłem małego Azera na pastwę normickiego losu. Mam nadzieję, że tym krótkim tańcem sprawiłem mu choć odrobinę radości.

#blackpill #redpill #mgtow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz Tywin_Lannister - Nie ma chyba większego upadku dla faceta niz sytuacja, w której kup...
źródło: comment_1655996025b9aWm7PRa6zIwRgJ1acPG8.jpg
  • 34
Kobieta, żeby zaoszczędzić te 3-4 dychy zmusza się do krótkiej rozmowy, następnie litościwie zgadza się, aby ta profanacja mężczyzny wydała swoją dniówkę na kilka drinków dla niej oraz jej przyjaciółek, po czym brzydzi się nim tak bardzo, że nawet nie chce, aby beciak sobie tańczył obok xD


@Tywin_Lannister: sam nie raz widzialem taka sytuacje gdzie beciak stawia drinka, chwile z nim gada, potem mowi zeby popilnowal jej drinka idzie tanczyc z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tywin_Lannister:

Nie ma chyba większego upadku dla faceta niz sytuacja, w której kupuje randomowym #!$%@? Julkom drinki - z myślą, że w ten sposób je poderwie i zyska ich zainteresowanie.


Czy ja wiem czy nie ma, są dużo gorsze upadki zważając na to, że tak robi 90% facetów w klubach
@Tywin_Lannister: Kupienie dziewczynie drinka to kupienie drinka nikt nie może liczyc ze to #!$%@? jakiś barter czy wymiana. XD
Przypomniało mi się jak raz siedziałem u kumpeli i były same dziewczyny, postanowiliśmy pójść do klubu ale tak na luzie bez podrywow na loże potańczyć razem i się pobawić. Oczywcie już od początku było grono facetów które stawiało im drinki a one oddawały mi je, bo tego się przepić nie da samemu,