Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ostatnio zastanawiam się nad zakupem EFT, zastanawiam się jak mechanicznie wygląda ta gra pod kątem dynamiki, strzelanie jest dynamicznie jak np. w COD czy bardziej powolne jak np. w Armie? Na filmach widzę że jest trochę Armowe tzn. ludzie się strzelają na oślep, potem uciekają i 5 minut leczą w krzakach, ale ciężko mi trafnie stwierdzić jedynie po filmach na YT. Druga sprawa że niedawko wyszła konkurencja F2P; The Cycle, zastanawiam się czy EFT nie przejdzie na model F2P jak np. PUBG po tym jak pojawiła się duża darmowa konkurencja.
#escapefromtarkov
  • 10
@Hakunamatata57:
The Cycle - to totalnie inna gra z kilkoma podobnymi elementami. Nie wiem czemu ludzie ją łączą z tarkovem...

EFT raczej nigdy nie przejdzie na darmoche i dobrze. Oni mają swoich graczy, a pubg bliżej do apexa niż EFTa.
Czemu? Są odmienne założenia. Wszystkie te pozostałe są nastawione na szybkie i przyjemne rozgrywki. EFT ma je^$% po kościach. Tu nie ma "miętkiej" gry XD Masz rzucać kur%$ i przeklinać Nikitę.
@Hakunamatata57 jako weteran mogę się wypowiedzieć. Zanim zacznę o całej gierce to zaznaczę że gierka jest czymś oryginalnym, czego nie da się porównywać do innych rodzajów gier, pozwolę sobie podzielić to na parę pkt.

1) pierwsze kroki

Na początku jako nowy jesteś rzucony na głęboką wodę, nie ma samouczków w gierce ale jest możliwość zagrania w trybie offline, by nauczyć się AI, extraktow z mapy, czy też samej mapy i to polecam
Ostatnio zastanawiam się nad zakupem EFT


@Hakunamatata57: Kupiłem to kiedyś, zagrałem dosłownie parę gierek i porzuciłem. Mnie ta gra przerosła a konkretnie próg wejścia - trzeba uczyć się na pamięć map, nic nie jest oznaczone, ekstrakty są oznaczane jakimiś dziwnymi skrótami niekiedy i scavy mają inną listę niż PMC. Ogólnie tak jak ktoś tu napisał - bez 150h na naukę podstaw nie ma w ogóle co podchodzić, a ja tyle to