Wpis z mikrobloga

  • 37
@taukuZielonka Ślepy by zauważył, że neuropa nagania na max 3 tematy: Konfederacja, Kościół i czasami dla niepoznaki zły PiS. Kto im płaci? Nie wiem ale mówi się, że złodziej najgłośniej krzyczy "łap złodzieja!" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Nester86: jeśli to nie jest praca za pieniądze to współczuję życia takim osobom. Bawić się w polityczne wojenki i przepychanki pro bono na portalu że śmiesznymi obrazkami? Zwoływać ludzi, codziennie wstawiać znalezisko?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Nester86: "lepsze to niż mówić innym jak mają żyć jak to robią konserwy."

Symetrystów jak widać nie brakuje, życie poza piwnicą nie polega na tym, że albo jesteś Tęczowy albo Konserwa. Wiem, że na wykopie w tagach politycznych nie ma miejsca na zdrowy rozsądek... Ale w rzeczywistości niewirtualnej trzeba znaleźć rozwiązanie, tzw. konsensus.

Są sprawy gdzie Lewica ma racje, są takie gdzie Prawica. A skrajnie bezwarunkowe popieranie jednego czy drugiego poglądu
  • Odpowiedz
@hiperchimera: a skąd wiesz kogo ja skrajnie i bezwarunkowo popieram. Dużo wniosków wyciągnąłeś na podstawie paru zdań. Niesamowite jak z łatwością przychodzić innym ocenianie innych. Jestem centrystom.
  • Odpowiedz
  • 13
@Nester86

lepsze to niż mówić innym jak mają żyć jak to robią konserwy

Taa masz nosić maski i być zaszczepiony 5 dawkami bo inaczej jesteś szurem i powinno się ciebie zamknąć w obozie, to jest ta wolność neuropy.
  • Odpowiedz
  • 3
@NijuGMD Nie uważasz chyba, że prawak dostaje uczciwego bana a lewaki wypisują u pewnej moderatorki wnioski urlopowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz