Wpis z mikrobloga

#wojnaidei #4konserwy #neuropa
Ej czy wy mi chcecie powiedzieć, że Szymon z którego robicie diabła, jest nawet za zgodą na adopcje przez pary homoseksualne? Skoro tak to może poszukajcie sobie nowego wroga. Nie jestem jego wielkim fanem ale ucieszyło mnie jego zdanie na ten temat.
  • 7
@Pix777: Niech zgadnę - smród wokół Rzymonka po raz enty zrobił się na tyle gęsty że znowu wyskoczył z jakimś lewackim objawieniem, coby utrzymać mit "obiektywnego Rzymona który to wcale a wcale nie jest prawackim talking headem"?

Zmartwię cię, przyjacielu - on ten manewr przeprowadza regularnie bo jest tak uczciwy, intelektualnie, jak moja ścierka do naczyń.
@wielkaberta: czasami włączę sobie jego filmiki a tutaj czasami natknę się na jakieś ataki na niego. Niektóre słuszne,inne nie bardzo. Zastanawia mnie czy istnieją jakieś godne rozmowy konserwy wg vikopu.
@Pix777: Przecież to słynny cykl mikroblogera. Jeśli starasz się być autorytetem we wszystkim to nie jesteś w niczym.
Nie on pierwszy i ostatni chcący mieć opinię we wszystkim.

Inny przykład to Jordan Peterson.
Było spoko gdy wypowiadał się na temat ustawy c-16 bo się przygotował merytorycznie. Ot człowiek z wykształceniem poszedł zaprotestować. Problem, że narobił sobie fanów, którzy chcieli od niego wszystkiego. Przy tak wielu ekspertyzach szansa #!$%@? się na czymś
wielkaberta - @Pix777: Przecież to słynny cykl mikroblogera. Jeśli starasz się być au...

źródło: comment_1656085159s1RifI9xo14FBPRCJ8z0KC.jpg

Pobierz