Wpis z mikrobloga

@KEPUCZIKCZU: mi wczoraj odwołali lot powrotny z wakacji. Dostaliśmy jedynie informacje 2 godziny przed planowanym odlotem, że lot się nie odbędzie i za godzinę będzie autobus. Zawieźli nas do hotelu ale dziś rano checkout i dalej radź sobie sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że od razu nie dali informacji aby załatwiać inny transport
@dobrowolskii: Warszawa-Dubrovnik. @JHSik: Troche mnie zmartwiłes. Teoretycznie jesteśmy ubezpieczeni od takich wydarzeń, ale wiadomo jak takie ubezpieczalnie działają. Czyli jest duża szansa, że poniedziałkowy lot zostanie odwołany, a jeżeli nie to powrotny z Dubrovnika. Świetna perspektywa.
@KEPUCZIKCZU: Okęcie zdaje się, że nie przyjmuje samolotów w nocy. Mój miał wystartować 20:55 i wylądować przed 23. Zdaje się, że samolot złapał gigantyczne opóźnienie na poprzedzającej trasie i dlatego odwołali...
@KEPUCZIKCZU: żadnych pieniędzy jeszcze nie otrzymałem. Infolinia nieczynna w weekendy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wrócę to zajmę się reklamacją.

Powrót w drodze, przemieszczam się autobusem do innego miasta by wsiąść w flixbusa. Jak nie zdążę na przesiadkę to będę kombinował nad kupnem biletu lotniczego ze Splitu lub Zadaru na jutro.
@JHSik: Dzieki raz jeszcze za objaśnienie sytuacji. W poniedziałek przedzwonię do swojego pana od ubezpieczeń, może da się jakoś zabezpieczyć przed takimi sytuacjami, chociaż jeżeli teraz jest to nagminne to mogą być ciężary.
@KEPUCZIKCZU: mam info, że Ci co zostali to Wizz przedłużył im hotel do poniedziałku i przebookował bilet na poniedziałek. Ale czy to oznacza, że ten lot na pewno wyleci? Tego pewnie gwarancji nikt nie da