Wpis z mikrobloga

@nietopies: Po zakupie iPhone 13 Pro i przesiadce z jakiegoś tam Xiaomi to faktycznie niebo a ziemia, nie spodziewałem się takiej różnicy, a to zaskutkowało, ze zaryzykowałem i sprzedałem praktycznie nowego laptopa z Windowsem i kupiłem Mac Mini. Pracować się zachciało z powrotem. Tydzień mi zajęło nauczenie się MacOSa i jeszcze trochę mieszam się ze skrótami klawiszowymi ale to kwestia czasu - i tak pracuje mi się już teraz dużo lepiej
iPhone 13 Pro i przesiadce z jakiegoś tam Xiaomi


@NightRock: Przesiadłeś się z budżetowego telefonu z niedorobionym miui na jeden z droższych możliwych telefonów i zdziwienie, że jest różnica xD to jakbyś że składaka z zardzewiałym łańcuchem i scentrowanymi kołami przesiadł się na rower za 5k i był zdziwiony, że łatwiej się jedzie xD

Ale nie hejtuje, miałem w pracy chwilę maca i fajny, trochę też iphone się bawiłem, spoko, no
maki mini nie wiem czy mają jakąś sensowną windowsową konkurencję


@cagogsg: Jest kilka modeli takich mini komputerów, można też kupić małą płytę główną i samemu coś takiego złożyć.
@NightRock: Ja wciaz jestem rozdarty, dla mnie macbook >>>>> kazdy inny pc (no chyba ze do grania to nie), ale juz android >>>>(lata swietlne) >>> iphone. Moj sluzbowy iphone 13 przy prywatnym p30 to zart jesli chodzi o mozliwosci, jakosc i w sumie wszystko inne