Wpis z mikrobloga

Dobra, mam jeden pomysł i zastanawiam się co z tym zrobić. Otóż jakiś czas temu wśród znajomych poszła plotka ,że jeden z kolegów ma konto na #datezone i wstawia jakieś powalone foty, no i w sumie okazało się to prawdą bo były foty i filmiki jak się brandzluje albo pokazuje odbyt ale mniejsza z tym. Większe moje zdziwienie było jak kolega z którym to przeglądałem chciał poszukać czy może jakieś koleżanki mają tu profil i są nudesy, niestety koleżanek nie udało się znaleźć ale ja zauważyłem tam swoją kuzynkę. Gdy kolega poszedł sam założyłem konto i ją wyszukałem, nie miała tam nudesów ale w opisie miała sugestię ,że chcę sponsoringu. No i z ciekawości napisałem do niej, po krótkiej rozmowie dowiedziałem się ,że daje dupy w hotelach i to za 2500zł za noc przy czym jest otyła i nie ma w niej nic pociągającego takie typowe 4/10. W tym momencie narodził się mój pomysł żeby jakoś dać jej do zrozumienia ,że to co robi to zwykłe #!$%@? się i prawda może w każdym momencie dotrzeć do jej rodziny. Mam zamiar z fake konta na FB napisać do niej i wysłać zdjęcia jej konta na datezone ale nie jestem pewien czy jest to w 100% legalne i czy nie może być podciągnięte pod jakiś paragraf. A poza tym przydało by się utemperować resztę takich #!$%@? z datezone. Czy znajdzie się ktoś kto chciał by mi jakoś pomóc szukać prawdziwych personaliów tych dziewczyn i "pomóc" im znaleźć właściwą ścieżkę? I możecie zapytać co Cię to obchodzi, jaki mam cel itp. ,otóż każda z tych dziewczyn ma swojego ojca który myśli ,że ich córeczka jest porządna i każda z tych dziewczyn prędziej czy później znajdzie sobie jakiegoś chłopa który będzie myślał ,że znalazł sobie porządną kobiete. No otóż nie, są to #!$%@? i trzeba im uświadomić ,że to co robią jest złe i mimo ,że jest to bardzo łatwy pieniądz to powinny mieć poszanowanie do swojego ciała i nie sprzedawać go jakby to było coś normalnego, trzeba mieć też szacunek dla swojej rodziny bo gdyby się to wydało to reputacja bliskich mogła by bardzo ucierpieć i ostatecznie trzeba mieć też szacunek dla osoby z którą spędzi się reszte życia bo pewnie ta osoba nie chciała by być z kimś kto miał 200 partnerów seksualnych i to jeszcze za pieniądze.
  • 2