Wpis z mikrobloga

Poszedłem do technikum, nie do liceum - PRZEGRYW #licbaza #techbaza
Poszedłem na studia zaoczne, nie dzienne - PRZEGRYW #studbaza #studia
Pracowałem fizycznie w dzieciństwie, zamiast dostać pieniądze od rodziców - PRZEGRYW #pracbaza #praca
Mam 181cm, zamiast 185cm+ - PRZEGRYW #wzrost #blackpill
Urodziłem się na wsi, nie w mieście wojewódzkim - PRZEGRYW #patologiazewsi #miasto
Mam brązowe oczy, nie niebieskie - PRZEGRYW #oczy #wyglad
#przegryw
  • 12
@GlenGlen12: aż z ciekawości oszacowałem sobie ile procent facetów spełnia wszystkie 4 kryteria wygrywa na raz xd Niebieskie oczy wystepują tylko u białych i tylko u blondynów -7%(choć zielony oczy są najmniej spotykane, około 1% populacji). Wzrost 185cm to 80 percentyl u białasów którzy są najwyższą rasą (niecałe 50% populacji ziemii). Wykształcenie wyzsze w UE, USA posiada około 40% ludzi w wieku 24-35 lat, z czego około 70% było na dziennych
@GlenGlen12: Chodziłem do liceum - zero żadnych znajomości, jedynie płacz i myśli o sznurze.

Poszedłem na studia dzienne - pierwszy rok spoko, bo zdalnie, ale przyszły stacjonarne potem i magicznie każdy już miał swoją grupkę oprócz mnie. Zrezygnowałem w po miesiącu, bo nie wytrzymywałem psychicznie przez samotność.

Mieszkam w mieście, co prawda nie wojewódzkie, ale nadal lepiej niż wieś. Tutaj faktycznie lepsze warunki do wyjścia z przegrywa, bo więcej aktywności do