Wpis z mikrobloga

@Murasame: Nie mogą oficjalnie przyjmować butelek których nie mają w ofercie, bo nie mają tego kodu w bazie.
Na przykład zachodniopomorski Bosman nie przejdzie w Zabce w Warszawie gdzie najpopularniejsze jest Królewskie i Królewskie nie przejdzie w Żabce w Szczecinie. No chyba, że babka zeskanuję ci inne piwo z GŻ w przypadku Królewskiego (np. ogólnokrajową Warkę) lub jak w przypadku Bosmana od Carlsberga np. Harnasia.
  • Odpowiedz
@oba-manigger:

No chyba, że babka zeskanuję ci inne piwo z GŻ w przypadku Królewskiego (np. ogólnokrajową Warkę) lub jak w przypadku Bosmana od Carlsberga np. Harnasia.


Chyba bym został stałym klientem takiego lokalu, trudno o takie mądre i miłe zachowania w tym sklepie XD
  • Odpowiedz
@fajfus42d No to bez szans. Możesz jedynie liczyć na to że był dorzut z jakiegoś Zabkowego magazynu tak jak u mnie w Żabce w pewnego razu przyjechało z 8 krat Specjala pomimo że go w ofercie nie mamy bo u nas króluje w sprzedaży Bosman a nie raz zdarzało mi się przyjąć znajomemu butelkę np. Królewskiego którego nie mamy jako butelkę od Warki. I tak idzie to wszystko do jednej skrzynki z
  • Odpowiedz
@oba-manigger: W sprawie specjala, to ostatnio go sporo w szczecińskich żabkach, nawet zakupiłem na próbę - niestety dla mnie bardzo niesmaczny, już EB z Elbląga bardziej mi podeszło :/

Mogliby Lecha Pilsa w butelkach sprowadzać, daleko nie ma a piwo całkiem spoko :D
  • Odpowiedz