Wpis z mikrobloga

@Murasame: cenowo wychodzi bardzo podobnie, chyba że będziesz porównywał do jakichś najdroższych wód. Pierwszy nabój kosztuje ~90 zł, nabicie w zależności od tego jak znajdziesz 10-40 zł i nagazujesz tym ok. 30-50 litrów, zależy od "mocy". To jest sprzęt, w którym raczej nie patrzy się na to czy on się zwróci, ale to, że jest po prostu wygodny.
@Murasame: Potwierdzam powyższe - dostałem soda stream jako prezent w zeszłym roku i korzystam z niego codziennie. Dokupiłem sobie dodatkowy nabój, żeby mieć w sumie 2 i nie ładować ich tak często - jeden nabój wystarcza mi na około miesiąc użytkowania. Naboje można nabijać w sklepach typu media expert, ale to za miliony monet. Jest sporo ogłoszeń na olx, allegro itp., ja sobie ogarnąłem u jednego typka z olxa, którego odwiedzam
@Murasame: Na AliExpress masz przejściówki do soda stream żeby nabić ze zwykłej butli co2 jak do akwarium chyba, podejrzewam,że wychodzą jakieś grosze... Ja kupiłem przejściówkę do butli do gazownia zwykłych butelek i to chyba wyjdzie najtaniej. Tylko nie mogę się zebrać żeby kupić butle z co2 xD