Wpis z mikrobloga

Hey. Szukam porady Mirki. Ogarnę chce mnie obciążyć kara 600zl za nie oddanie z końcem umowy dekodera tv. Oczywiście że oddawałem ten dekoder w połowie kwietnia. W maju zaś dostałem pierwsze upomnienie. Poszedłem do salonu Orange i spytałem grzecznie o co tu chodzi skoro oddawałem dekoder, mówię macie tutaj kamery itd więc sprawa będzie szybko załatwiona. Kobieta mówi że taśmy już usunięte i nagrania nie będzie i prosi mnie o protokół oddania sprzętu. Niestety jak dla mnie nikt mi nic nie dawał do podpisania. Podpisywałem tylko nowa umowę i to tyle. Kobieta da miała złożyć reklamacje i mieli w głośniej bazie szukać tego dekodera po jego numerach seryjnych. Czekam już 3 tygodnie i cały czas dostaje upomnienia SMSami. Jeśli bym ją to miał ocenić z widoku osoby to bym o sobie powiedział że nie mam w ogóle argumentów, jakbym wymyślił całą sytuację. Nie mam dowodów niestety i jestem na przegranej pozycji. Mirki co robić???

#orange #siecikomorkowe #telefony #umowy
  • 6
@reganajax jesteś w dupie bez protokołu, ale jest mały promyk nadziei - jeśli wiesz jakie były numery seryjne tego sprzętu, albo konsultant zechce Ci je podać w salonie to łatwo sprawdzić czy i kiedy twoje graty zostały odesłane do magazynu zwrotów, jeśli były odesłane to masz 6 stów w kieszeni