Wpis z mikrobloga

Mieszkam od jakiegoś czasu w centrum miasta, praktycznie stare miasto wojewódzkiej stolicy. Przysięgam że gardzę wszystkim właścicielami samochodów i motocykli którzy nie potrafią się powstrzymać od jeżdżenia z głośnością samolotów po ulicach. Życzę wszystkim takim typom z głośnymi maszynami żeby nie wyrobili na rondzie i żeby ich rogówki posłużyły komuś mniej irytującemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Weźcie pod uwagę motocykliści że ludzie chcą żyć normalnie a nie budzić się o 2 w nocy bo wy sobie lubicie jeździć.
#motoryzacja #motocykle
  • 15
@KotProfesor: nie ma sensu pisać, oni teraz śpią żeby mieć siłę w nocy jeździć i wkur@#$_. ( ͡° ͜ʖ ͡°) od siebie dodam że gardzę publicznie organizowanymi imprezami w środku tygodnia również w centrach miast. Rozumiem że gówniaki mają wakacje a większość popularnych artystów ma jako ich trzon widowni ale ludzie do roboty chodzą i debil na motorze #!$%@? przez chwilę a z niektórych imprez tak się
@KotProfesor: Ja tak teraz pracuję, w ścisłym centrum, na uliczce gdzie teoretycznie jest Strefa Zamieszkania - nie ma godziny, żeby jakiś frajer nie stwierdził, że przygazować za progiem zwalniającym trzeba.

Swoją drogą, na początku pandemii tak mieszkałem + jeszcze tramwaj za oknem, nie wiem jak to wytrzymałem tbh.
@kipowrot: Tak, to ja będę stać u Ciebie pod domem i drzeć #!$%@?ę całą noc, a w razie czego powiem że zawsze mogłeś mieszkać gdzieś indziej XD Bystry jesteś. To co robią posiadacze małych penisów na drogach, to nie jest normalne, naturalne zachowanie którego nie da się uniknąć w codziennym życiu - wystarczy żeby jeździli jak większość ludzi i przestaliby mi przeszkadzać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KotProfesor: Dlaczego wrzucasz wszystkich do jednego worka, wiadomo że w każdej grupie znajdą się jednostki o ujemnym ilorazie inteligencji ale to nie powód by każdemy życzyć śmierci