Wpis z mikrobloga

@icojamamtuwpisac: Te urodziny to jedne z niewielu jakie pamietam. Moj wstretny kuzyn mial takie cos a ja mu zazdroscilem ze az dzis mi wstyd. Mialem moze 11 lat. ale pozniej ojciec pokazal mi nagrania z vhs ktorego kupil w 1995 i krecil porazki mojego wujka - w sumie przez to sie rozwiodl z ciotka xD - podrywajacego dupy we wloszech. Czyli w sumie to wygryw bo #!$%@? kuzyn zostal bez ojca
@darosoldier: Jeśli pamietasz jak były po dwa złote to z dużym prawdopodobieństwem twój lekarz zakazał spożywanie rzeczy mogących prowadzić do zawału,zatorów czy miazdzycy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki wiek.
może i kosztował 2zł

Ale minimalna wynosiła 500zł

@chigcht:
Bez przesady, pamiętam że jeszcze w 2007 czy 2008 roku hamburger w Macu kosztował 2 złote, a wtedy to pensje nie były już takie małe, potem zaczęli podnosić i robić z tego wizerunek #!$%@? wie jakiego premium, bo żadną inflacją się aż takich podwyżek usprawiedliwić nie da.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@msichal: mam 37. A najbliższy McDonald był w sąsiednim miescie. Największą atrakcją podczas wyjazdu szkolnego do Auschwitz było to że w drodse powrotem zatrzymalismy się w McDonaldzie

@darosoldier: w sumie to jedyny lokal który był w stanie w sensownym czasie obsłużyć dwa autokary dzieciaków, posiadający czyste łazienki i jedzenie od którego nikt się nie zatruje.