Wpis z mikrobloga

Głos Sanah wyzwala we mnie agresję.
Kiedy słyszę jak "śpiewa" w radiu mam ochotę wydrzeć się ZAMKNIJ KU*WO TEN JE**NY RYJ AAAAAAAAAA i rozwalić radio albo wywalić przez okno. Jest to w pewnym sensie jakiś fenomen, nigdy nie miałem takiego odruchu wobec głosu kogokolwiek.
#sanah ##!$%@? #zalesie #niepopularnaopinia
Janusz_Conway - Głos Sanah wyzwala we mnie agresję. 
Kiedy słyszę jak "śpiewa" w rad...

źródło: comment_1656484451a83VC4F1tlzOVyrzzkhDLQ.jpg

Pobierz
  • 90
@jamtojest2: Co to jest za idiotyczne argumenty, że gra na instrumentach, skończyła szkoły i jest wykształcona muzycznie. Znam wiele osób, które są wykształcone w swoich dziedzinach i mimo to #!$%@?. Zupy też nie mam prawa zrecenzować jeśli nie jestem kucharzem.
Przecież ona "odniosła sukces" nie dlatego, że dobrze śpiewa czy gra i komponuje, ale dlatego, że jej wysrywy wpasują się gusta przeciętnego Polaka. Taki z niej talent wokalny, że chodziła po
@Mlody_pelikan: Właśnie nie ma #!$%@? głosu i nie śpiewa #!$%@?, bo to akurat można ocenić obiektywnie według przyjętych kryteriów. Śpiewa doskonale i ma bardzo dobry głos, nie będę wchodzić w szczegóły bo to nie ma sensu. Natomiast oczywiście barwa tego głosu, sposób śpiewania, nie mówiąc już o samych piosenkach mogą się nie podobać, bo to już jest zależne od indywidualnego gustu.

Chodzi mi o prostą sprawę. Wspomniana wcześniej Mandaryna nie miała